Zrezygnowali z robót - przebudowa mostu później

Strefa FM Wtorek, 26 czerwca 20121
Wygrali przetarg, a następnie wycofali się z jego realizacji. Z tego powodu opóźni się jedna z przewidzianych na ten rok inwestycji drogowych w gminie Rozprza.

- Mamy problem związany z przebudową mostu między Bagnem, a Cekanowem. Okazało się po przetargu, że firma po podpisaniu umowy zrezygnowała z robót. Wiąże się to z tym, że znów musimy rozpocząć prace związane z przygotowaniem przetargu. Oznacza to również to, że roboty trochę się przesuną i będą kolidowały z pracami w polu – mówi Janusz Jędrzejczyk, wójt Gminy Rozprza.

Jeśli kolejny przetarg zostanie rozstrzygnięty, to budowa mostu powinna zakończyć się we wrześniu. Koszt inwestycji to 200 tysięcy złotych.

(Strefa FM)

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga26.06.2012 17:11

Cytuję:
- Mamy problem związany z przebudową mostu między Bagnem, a Cyganowem. (...) - mówi Janusz Jędrzejczyk, wójt Gminy Rozprza.

Wójt chyba jednak powiedział: między Bagnem a Cekanowem.
Nie macie w redakcji mapy powiatu?

Komentarz był edytowany przez autora: 26.06.2012 17:20

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat