Advertisement

Zobacz, jak będą wyglądały obiekty przy Batorego 10!

ePiotrkow Środa, 06 listopada 20191694545
Choć piotrkowscy archiwiści przenoszą się tymczasowo z obecnej siedziby przy ul. Toruńskiej do synagogi, ich docelowym miejscem będą obiekty przy ul. Batorego 10. Konieczna jest jednak ich modernizacja.

Ładuję galerię...

Prace mają pochłonąć 18 mln zł. Pieniądze te pochodzić będą z budżetu państwa. Archiwami państwowymi zarządza bowiem Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych podległy Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

 

Zobaczcie, jak będzie wyglądała siedziba Archiwum Państwowego w Piotrkowie za kilka lat! (materiały udostępnione przez Urząd Miasta w Piotrkowie).


Zainteresował temat?

5

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (45)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)06.11.2019 19:38

Jeszcze chodnik na ul. Batorego od ul. Jagiellońskiej do hali Relax. Bo kiedyś dojdzie tu do tragedii.

21


gość ~gość (Gość)06.11.2019 14:07

Kolejna mediateka?! Budują domy ze szkła a ludzie w mieście za psie pieniądze muszą pracować bo nie ma sensownych miejsc pracy w tym mieście. Czemu nie przeniosą archiwum do Chojniateki? Przecież po to została wybudowana!

214


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat