Advertisement

Zniszczyli drzwi i okna, bo potrzebowali snu

Policja KMP Piotrków Czwartek, 31 marca 202243806
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uszkodzili okna i drzwi w niezamieszkałych lokalach. Sprawcy chcieli w nich przenocować. Obaj trafili do policyjnej celi i wkrótce usłyszą zarzuty.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

O uszkodzeniu budynków powiadomiony został dyżurny piotrkowskiej policji. Na miejsce wysłał funkcjonariuszy, którzy tuż po dotarciu we wskazaną lokalizację usłyszeli dźwięk wybijanej szyby.

Mundurowi szybko dotarli do mieszkania, z którego dobiegał dźwięk tłuczonego szkła. Tam znajdował się 31-latek, który został zatrzymany. Policjanci sprawdzili również inne lokale, aby ustalić czy nic innego nie zostało uszkodzone. W kolejnym mieszkaniu zauważyli zniszczone drzwi, a w środku zastali śpiącego kompana 31-latka. 60-letni mężczyzna oświadczył, że wszedł do środka, aby się wyspać. On również został zatrzymany i wraz z 31-latkiem trafił do policyjnej celi - mówi st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj mężczyźni są nietrzeźwi. 31-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a jego starszy kompan blisko 4 promile. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie wandali wkrótce zdecyduje sąd.


Zainteresował temat?

5

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sposób na bezdomność ~sposób na bezdomność (Gość)01.04.2022 14:52

A może o to im chodziło. I spanie i jedzenie za darmo. Żyć i nie umierać.

30


Epi Happy ~Epi Happy (Gość)31.03.2022 20:39

Kolejna noc w policyjnej celi , więc już nie muszą martwić się o nocleg.

71


jaciekrece ~jaciekrece (Gość)31.03.2022 18:19

dworca nie ma, to chłopoki się ratują sami :)

60


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)31.03.2022 17:50

Sen potrzebny i zdrowy.

30


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)31.03.2022 13:25

Koszta procesu przerosną szkody tego apartamentu haha
Dać gumą po D...pie,żeby pamiętali na przyszłość

164


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat