Advertisement

Zmiana na stanowisku kierownika MOPS

ePiotrkowRegion Wtorek, 14 marca 20237
Nowym kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolborzu została Marzena Kusideł. Powołanie wręczył jej Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza.
fot.: UM w Wolborzu fot.: UM w Wolborzu

Marzena Kusideł zastąpiła na stanowisku dotychczasową kierownik ośrodka, Krystynę Błaszczyk, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

 

Marzena Kusideł jest absolwentką Akademii Świętokrzyskiej oraz Społecznej Akademii Nauk w Łodzi w zakresie organizacji pomocy społecznej. W wolborskim MOPSie pracuje od 2005 roku, a wcześniej zajmowała się świadczeniami rodzinnymi. Teraz pokieruje pracą kilkunastoosobowego zespołu.


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wyborca ~Wyborca (Gość)14.03.2023 19:33

panie chojniak a kiedy zoska odejdzie mam nadxieje ze po referendum

103


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)15.03.2023 06:38

No właśnie,a kiedy odejdzie Zośka, przyspawana od wieków do piotrkowskiego fotela? Czy nie najwyższy czas zmienić na młodych? Wygląda na to, że dopóki obecny prezydent będzie rządził Piotrkowem, to totumfaccy mogą spać spokojnie snem niedźwiedzia. Zresztą, nie tylko w tym przypadku, ale w innych też.

143


łoł ~łoł (Gość)15.03.2023 13:06

Nie ma się z czego cieszyć. Kiedy w tej gminie zmniejszy się bieda tak aby prawie nikt nie musiał korzystać z pomocy społecznej?

50


Furia ~Furia (Gość)14.03.2023 20:47

Gratulacje, młody otwarty umysł,chcący wnieść coś nowego, pomagający ludziom. Niestety piotrkowski ośrodek udaje młodość z fasady a w środku dzban

113


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat