Advertisement

Złote gody w Aleksandrowie

Region Środa, 13 października 202131902
Dziesięć par z terenu gminy Aleksandrów świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji z jubilatami spotkały się władze gminy. Małżonkom wręczono medale za długoletnie pożycie.

Ładuję galerię...

Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Paweł Mamrot - wójt gminy Aleksandrów. W uroczystości wzięli udział: Jolanta Rogozińska - przewodnicząca Rady Gminy Aleksandrów, Dionizy Głowacki - sekretarz gminy i Witold Małecki - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

 

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali: Halina i Wacław Jasionowie, Danuta i Bronisław Kawczyńscy, Barbara i Antoni Kowalczyk, Janina i Julian Kowalikowie, Halina i Stanisław Legierscy, Krystyna i Henryk Marciochowie, Marianna i Grzegorz Piątkowscy, Grażyna i Władysław Słodkowscy, Janina i Stanisław Stępniowie, Mirosława i Tadeusz Zdziarscy.

 

W uroczystości wzięli udział także małżonkowie Marianna i Jan Sipowie, świętujący w tym roku  68. rocznicę ślubu.

Do par małżeńskich z najdłuższym stażem małżeńskim w gminie Aleksandrów należą również: Krystyna i Marian Synowcowie - 68 lat w związku małżeńskim oraz Irena i Wacław Grodkowie - 67 lat  w związku małżeńskim.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

one-two ~one-two (Gość)16.11.2021 00:09

Kto pisze te artykuły? :D Jasionowie, Kowalikowie, Marciochowie, Stępniowie, Sipowie, Synowcowie, Grodkowie.... Serio? :D

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat