Złote gody w Aleksandrowie

Region Środa, 13 października 20210 1871
Dziesięć par z terenu gminy Aleksandrów świętowało 50-lecie pożycia małżeńskiego. Z tej okazji z jubilatami spotkały się władze gminy. Małżonkom wręczono medale za długoletnie pożycie.

Ładuję galerię...

Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Paweł Mamrot - wójt gminy Aleksandrów. W uroczystości wzięli udział: Jolanta Rogozińska - przewodnicząca Rady Gminy Aleksandrów, Dionizy Głowacki - sekretarz gminy i Witold Małecki - kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

 

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali: Halina i Wacław Jasionowie, Danuta i Bronisław Kawczyńscy, Barbara i Antoni Kowalczyk, Janina i Julian Kowalikowie, Halina i Stanisław Legierscy, Krystyna i Henryk Marciochowie, Marianna i Grzegorz Piątkowscy, Grażyna i Władysław Słodkowscy, Janina i Stanisław Stępniowie, Mirosława i Tadeusz Zdziarscy.

 

W uroczystości wzięli udział także małżonkowie Marianna i Jan Sipowie, świętujący w tym roku  68. rocznicę ślubu.

Do par małżeńskich z najdłuższym stażem małżeńskim w gminie Aleksandrów należą również: Krystyna i Marian Synowcowie - 68 lat w związku małżeńskim oraz Irena i Wacław Grodkowie - 67 lat  w związku małżeńskim.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat