Reklama

Zgłoszenia na festiwal polskich piosenek

ePiotrkow Środa, 26 stycznia 202211100
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zaprasza do udziału w XI edycji Festiwalu „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. Pierwszy etap zmagań odbędzie się w formie on-line.
Fot. MOK

W przeglądzie mogą wziąć udział tylko soliści, według następujących kategorii wiekowych:
- szkoły podstawowe: klasy I – IV i V – VIII;
- szkoły ponadpodstawowe;
- dorośli 19+.

 

Zadaniem uczestników jest przygotowanie i wykonanie jednej polskiej piosenki, polskiego kompozytora i z tekstem wyłącznie polskim. Piosenka nie może zawierać treści obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich, propagujących przemoc, sprzecznych z prawem i naruszającym dobro obyczaju. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie na adres e-mail, poprawnie wypełnionego formularza zgłoszenia wraz z plikiem video piosenki.

Nagranie piosenki nie może pochodzić z koncertów, byłych konkursów i nie może być wynikiem montażu. Nagranie musi być wykonane wyłącznie w warunkach domowych, nagrane telefonem komórkowym lub kamerką internetową (w formacie mp4) – wyjaśniają pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. 

Nagranie należy udostępnić poprzez platformę We Transfer lub dysk Google i wysłać na adres: mokpiotrkowtrybunalski@gmail.com.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia. Jury wyłoni finalistów konkursu. Lista zostanie zamieszczona na stornie www.mok.piotrkow.pl i profilu Facebook MOK. Finał odbędzie się 21 maja w MOK (al. 3 maja 12).
Szczegółowy regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat