Reklama

Zderzenie dwóch osobówek w Bujnach. Sprawca był pijany

Strefa FMRegion Sobota, 18 grudnia 2021, aktualizacja 18.12.2021 18:331174117
Do zderzenia fiata i peugeota doszło w sobotnie popołudnie w Bujnach w gminie Wola Krzysztoporska. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu.

Ładuję galerię...

Jak relacjonuje Dagmara Mościńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie, około 16.50, kierujący peugeotem wyjeżdżał z parkingu sklepu. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem, jadącej w stronę Piotrkowa. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca peugeota jest nietrzeźwy. 31-latek miał ponad 3 promile. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

REKLAMAPomoc drogowa

Zainteresował temat?

2

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Faja ~Faja (Gość)19.12.2021 10:35

Epiki nawet u siebie nie potrafia jezdzic

30


gregu ~gregu (Gość)18.12.2021 20:20

EPI,co wy wyczyniacie !!!!!!

62


goœć_1111 ~goœć_1111 (Gość)18.12.2021 18:35

no i co teraz epi powiecie epi+epi=3promile buhaha

82


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.12.2021 19:12

Kolejny miszcz powiatowy

81


kierowca bor (były) ~kierowca bor (były) (Gość)19.12.2021 01:38

to ostatnie takie sytuacje... nowy taryfikator mandatów i punktów karnych rozwiąże ten problem raz na zawsze.... żaden pijany nie wsiądzie już za kierownice nigdy a taki z zakazem prowadzenia pojazdów to nawet na auto nie spojrzy.... a z biegiem czasu drogi opustoszeją.... rządowe auta będą się mogły poruszać nie tylko bez sygnałów dzwiękowych ale też świetlnych.... szanse na spotkanie seicento będą zerowe.... same pozytywy

43


Lider ~Lider (Gość)19.12.2021 09:09

W tym kraju już nic się nie zrobi na trzeźwo. Żeby normalnie żyć to trzeba wypić.

24


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)19.12.2021 04:47

Epi idzie ba rekord

31


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)18.12.2021 20:11

Każdemu sie może zdarzyć.Wazne że był szczepiony.

310


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.12.2021 19:17

Bujny tranzitem nie wyjechali

40