Zbudują ulicę Sezamkową

Wtorek, 15 lipca 20144
Wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek podpisał kilka dni temu umowę na budowę drogi w Michałowie, chodzi o ul. Sezamkową.
Zbudują ulicę Sezamkową

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A. z Piotrkowa, wybrane w drodze przetargu nieograniczonego, wykona to zamówienie publiczne za kwotę prawie 486,5 tys. zł.
- Drogę zostanie wykonana od podstaw. Zakres robót będzie obejmował: roboty pomiarowe, rozbiórkowe, ziemne, budowę zjazdów, przebudowę linii kablowej, przebudowę przyłączy kablowych, wykonanie poboczy oraz wykonanie odwodnienia w postaci rowu otwartego z docelowym włączeniem do istniejącego rowu odwodnieniowego wraz z przepustami żelbetowymi pod poprzecznymi zjazdami – informują pracownicy Urzędu Gminy w Moszczenicy.

Długość drogi to 515 metrów. Termin realizacji dla wykonawcy to 3 listopada 2014 roku.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pietrek Pietrekranga15.07.2014 13:53

"Al-Bundy" napisał(a):
Wielkiego Ptaka

pewnie (bez)radny Czajka

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)15.07.2014 13:50

Nazwa zobowiązuje. Który z przyszłych mieszkańców dorobi się przydomka Wielkiego Ptaka? ;)

20


assad ~assad (Gość)15.07.2014 08:22

Nie ma co się cieszyć PEUK daje gwarancją na wytrzymałość 2 lata tylko lub ostra zima i dużoooo soli na suchy asfalt i po zimie nie ma drogi.

41


wziuuum ~wziuuum (Gość)15.07.2014 07:22

kuźwa, a już myślałam, że taką jak w bajce. dzieciaki miałyby co robić.

100


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat