Zawodnik Piotrkowianina w kadrze Polski

ePiotrkow Wtorek, 30 listopada 202117023
Piotr Jędraszczyk, młody rozgrywający Piotrkowianina, znalazł się wśród 24 szczypiornistów powołanych na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji Polski, które w grudniu odbędzie się w Cetniewie.
Fot. Piotrkowianin

Dobra postawa zawodników Piotrkowianina w meczach Superligi zaowocowała powołaniem dla zawodnika klubu z Piotrkowa, na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski szczypiornistów, które w dniach 12-23 grudnia odbędzie się w COS OPO Cetniewo.

Wśród powołanych znalazł się rozgrywający Piotr Jędraszczyk.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ja ~Ja (Gość)02.12.2021 17:56

Należy mu się. Mały ale wariat.

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)30.11.2021 18:54

Brawo. Chociaż przyznaję, że po tytule sądziłem że chodzi o Stolarskiego. Mecz z Kaliszem mu średnio wprawdzie wyszedł, ale z Chrobrym już był świetny (MVP). W przegranym meczu z Opolem, też był najlepszy z naszej drużyny. I kilka innych meczów świetnie zagranych. Chłopak bardzo ambitny, nie boi się mocniejszych wejść. Jest młody i jak ustabilizuje formę kadra będzie miała z niego pożytek.

40


homar ~homar (Gość)30.11.2021 14:16

brawo.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat