Advertisement

Zakażony COVID-19 uczestniczył w mszach świętych

ePiotrkow Czwartek, 13 stycznia 2022938416
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim prosi o samoobserwację stanu zdrowia osoby, które brały udział w mszach świętych w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego 6 i 9 stycznia 2022 roku. W eucharystiach uczestniczyła też osoba zakażona COVID-19.
fot.: FB Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim fot.: FB Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie Trybunalskim

Pełna treść komunikatu:

 


Zainteresował temat?

0

7


Advertisement
Advertisement

Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)13.01.2022 22:10

Dletego nie chodzę do kościoła od 20lat.

87


Aaaaa ~Aaaaa (Gość)14.01.2022 16:55

Chyba jesteście nie normalni jak powiadomię sanepid nawet jak zachoruje

23


ads ~ads (Gość)14.01.2022 15:13

trzeba być frajerem by iść się bezobjawowo testować albo z przeziębieniem...tylko pomagacie tym lekarzom że będą ciągnąć tą sciemę, bo sciema nakręca pieniądz, pieniądz nakręca sciemę

43


bezobjawowy ~bezobjawowy (Gość)14.01.2022 12:17

Musi przechodził bezobjawowo.

40


ja ~ja (Gość)14.01.2022 09:30

Zakażony COViD uczestniczył w plenarnym posiedzeniu sejmu... Świadomie. Poszedł siedzieć, jego koledzy poszli na kwarantannę? A przypadek Kurskiego, który ozdrowiał w ciągu dwóch dni od wykrycia coronvirusika i pojechał na konkurs Eurowizji?
Zajmijcie się jakimiś poważnymi tematami.

112


jak ~jak (Gość)14.01.2022 08:39

a jakie to ma znaczenie ? ,jezeli na komisji zdrowia przegłosowali obowiązek sprawdzania podania preparatu wszystkim ,,,,ZA WYJĄTKIEM POSŁÓW I SENATORÓW ,widocznie cała ta szopka tylko dla gawiedzi ,,,,,,,,,,,,,,,,,

100


kkk ~kkk (Gość)13.01.2022 21:18

Sanepid użył określenia "osoba". Natomiast epiotrkow "zakażony". Teraz do wyboru zostaje kościelny, albo ksiądz, bo kto inny siedzi w kościele na czterech czy pięciu mszach?

90


Łososia ~Łososia (Gość)13.01.2022 19:49

Autor nie mógł napisać kto to był? Ksiądz lub nauczyciel prezydent przed wyborami że kilka mszy na dzień???

Moderator: Autorem komunikatu jest SANEPiD.

41


ale ale ~ale ale (Gość)13.01.2022 19:45

Miłośnik Kościoła rozpylił w powietrzu aerosol z wirusem nieświadomie i kapłana mógł także.Nie wiadomo czy miał maseczkę.

42


www ~www (Gość)13.01.2022 16:52

Ile on tych Mszy zaliczył?

43


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement