Advertisement

Zaginął po firmowej imprezie

Policja Wtorek, 20 września 202210
Opoczyńscy policjanci poszukiwali zaginionego 48-letniego mężczyzny, który w miniony weekend wyszedł na imprezę firmową i nie wrócił do domu. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy. Został odnaleziony przez patrol Straży Ochrony Kolei, który pomagał policjantom w poszukiwaniach.
zdjęcie ilustracyjne / fot.: Policja zdjęcie ilustracyjne / fot.: Policja

Zgłoszenie o zaginięciu 48-latka opoczyńscy policjanci przyjęli w sobotę (17.09.2022). Rodzina zaginionego zanim powiadomiła policję, na własną rękę poszukiwała krewnego. Z ustaleń policjantów wynikało, że 16 września mężczyzna wyszedł na firmową imprezę integracyjną. W domu zostawił telefon komórkowy, a swoim bliskim powiedział, że wróci około godziny 23.00. Kiedy nie pojawił się o ustalonej porze, rodzina samodzielnie rozpoczęła poszukiwania 48-latka. Gdy nie przyniosły one skutku, 17 września około 3.00 w nocy postanowili poprosić o pomoc opoczyńskich policjantów.

Mundurowi zebrali niezbędne informacje, a o poszukiwaniach zaginionego zostały powiadomione także inne służby, w tym Straż Ochrony Kolei. Patrole sprawdzały okolicę, w której odbywała się impreza firmowa. Sprawdzono drogi, którymi mógł poruszać się zaginiony, a także dworce PKP i PKS, pustostany, szpital i inne miejsca. Dyżurny opoczyńskiej policji informację o poszukiwaniach wraz z rysopisem mężczyzny przekazał między innymi funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei. Dzięki temu około godziny 4:20 policjanci otrzymali informację od patrolu SOK, że na drodze przy Centralnej Magistrali Klejowej między Opocznem a Bukowcem Opoczyńskim, funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi zaginionego. Tożsamość mężczyzny została potwierdzona - mówi asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.

48-latek był cały i zdrowy, nie potrzebował pomocy medycznej. Policjanci od mężczyzny wyczuli silną woń alkoholu. Z rozmowy wyniknęło, że wychodząc z imprezy, mężczyzna prawdopodobnie pomylił kierunek drogi. Zaginiony został przekazany pod opiekę rodziny.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pol ~pol (Gość)21.09.2022 21:20

widać że konkretny trunek pił skoro miał takie loty że na rondzie machnął się hehe

10


erwinek ~erwinek (Gość)20.09.2022 12:32

Bo pić to trzeba umić

112


rsw ~rsw (Gość)20.09.2022 20:09

Która firma ma takiego pracownika?

30


Prezes banku ~Prezes banku (Gość)20.09.2022 18:03

Jak ja idę na taką firmową imprezę to żona nie patrzy na zegarek a na kalendarz

72


Odwyklubpoczatki ~Odwyklubpoczatki (Gość)20.09.2022 19:43

Tak się kończy po alkoholu sklepowym. Ducha puszczy by pił to by znalazł drogę. Widać że nie trunkowy lub już przepity.

30


go?ć_janusz ~go?ć_janusz (Gość)20.09.2022 16:08

Czyli impreza udana

70


obs. ~obs. (Gość)20.09.2022 14:05

Zdjęcie ilustracyjne jakże romantyczne ,ale to chyba robione przed rzuceniem legendarnego hasła "chrust to też opał" ,dalej prawie węgiel....

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat