Advertisement

Wystawa Elżbiety Makagon w Mediatece

ePiotrkow Czwartek, 09 września 202124964
„Od wąsów do ogona” to tytuł wystawy prac Elżbiety Makagon, którą można oglądać w Mediatece 800-lecia.

Ładuję galerię...

Piotrkowska Mediateka 800-lecia wypełniła się... kotami. To za sprawą wystawy prac z cyklu „Malowane nitką i pędzlem” piotrkowskiej artystki Elżbiety Makagon. Ekspozycja „Od wąsów do ogona” zgromadziła przyjaciół autorki, pasjonatów sztuki oraz wielbicieli kotów.


Elżbieta Makagon od ponad 50 lat pracuje w kulturze jako instruktor plastyki i nauczyciel działań artystycznych. Projektuje i wykonuje scenografie oraz kostiumy do spektakli teatralnych i koncertów muzycznych. Nieustannie tworzy nowe prace wykorzystując różne techniki plastyczne oraz prezentuje swoje dokonania artystyczne.

 

Ekspozycja będzie dostępna w holu głównym Mediateki 800-lecia do końca października.


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

No proszę! ~No proszę! (Gość)09.09.2021 21:52

I niech ktoś powie, że nie warto było wydać ponad 30 milionów zł.!

40


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)09.09.2021 14:00

Cokolwiek byle potem udowadniać że taki budynek był potrzebny a ciepłownictwo leży i kwiczy! No ale jak się ma własne ogrzewanie tak jak zarząd Piotrkowa i większość radnych to nie ma czym się przejmować. Mieszkańcy zapłacą wszak ich stać na podwyżki co udowadniają przy urnie wyborczej kolejny raz :)))

60


edek5 kredek ~edek5 kredek (Gość)09.09.2021 13:39

Lisy zmieniają się w PIS-y, a w mediatece królują koty z wełny. "Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo".

61


www ~www (Gość)09.09.2021 12:37

Jak zwykle bzdety !

33


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat