Reklama

Wypadek autobusu pracowniczego. Nie żyje kierowca

Policja KMP PiotrkówRegion Środa, 23 czerwca 20212425618
Przed godziną 16:00 doszło do groźnego wypadku z udziałem autobusu przewożącego pracowników w miejscowości Parzniewice (gm. Wola Krzysztoporska). Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale kierowcy nie udało się uratować.
fot. KSRG OSP Wola Krzysztoporska

Jak informuje Dagmara Mościńska z biura prasowego piotrkowskiej KMP, autobus poruszał się od Bełchatowa w stronę Piotrkowa i z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w ogrodzenie oraz drewnianą wiatę. 

 

Z pojazdu udało się wydostać wszystkim pasażerom, z których większość nie odniosła obrażeń i opuściła miejsce zdarzenia. Kilkoro miało jeszce zostać przebadanych na miejscu. 

 

Niestety nieprzytomny był kierowca autobusu. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR, a ratownicy na miejscu przystąpili do reanimacji mężczyzny - niestety nie udało się go uratować i kierowca zmarł. Nie da się póki co jednoznacznie powiedzieć, czy jego stan był spowodowany obrażeniami po zderzeniu, czy utrata przytomności nastąpiła wcześniej. 

 

Będziemy informować o dalszych ustaleniach w sprawie. 


Zainteresował temat?

5

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.06.2021 19:59

Pytanie gdzie była drogówka???

119


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.06.2021 21:33

Gdzie mieszka kierowca?

113


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.06.2021 17:58

"W wyniku zderzenia kierowca pojazdu został zakleszczony w kabinie. Na miejscu był LPR, niestety, mimo długiej reanimacji 67-kierowca zmarł."

86


Driver ~Driver (Gość)23.06.2021 19:58

Kierowca prawie 70 lat. Po 40 roku życia powinny być obowiązkowe badania dla kierowców co rok

634


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat