Advertisement

Wyłączą prąd w Piotrkowie i regionie

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 06 lutego 20237
Mieszkańcy i użytkownicy niektórych posesji w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach znów będą musieli czasowo radzić sobie bez prądu. PGE Dystrybucja przekazało aktualną listę planowych wyłączeń energii elektrycznej.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

Znalazły się na niej głównie lokalizacje w Sulejowie. Jest też Czarnocin. Gdzie jeszcze nie będzie w najbliższym tygodniu prądu? Sprawdźcie. 

 


Zainteresował temat?

4

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fdsfdsf ~fdsfdsf (Gość)08.02.2023 10:50

W Sulejowie bardzo ciągnął prąd z sieci, skoro tak im wyłączają. Są za dużym obciążeniem systemu w Polsce??? Czy jednak remonty. Warto żeby ktoś napisał jakie są przyczyny wyłączeń.

10


Beledowyborow ~Beledowyborow (Gość)06.02.2023 16:49

W Niemczech ludzi szkołą na wypadek takich wyłączeń, bo wiedzą ze będzie to niedługo chlebem powszednim. A u nad luz blus

41


pytanko ~pytanko (Gość)06.02.2023 11:00

Czy to związane z jakimiś pracami czy może po prostu robią oszczędności ? A może to jakieś przyzwyczajanie do warunków wojennych ? W Niemczech w ubiegłym roku tez takie wyłączania były i ćwiczenia ewakuacji ludzi z pozbawionych prądu obiektów publicznych. Nawet im to dobrze wychodziło jak obserwowałem.

92


Zonk ~Zonk (Gość)07.02.2023 19:18

Ja to nie wiedziałem, że w Sulejowie to prąd nawet mają.

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat