Advertisement

Wyjątkowy gość z wizytą u Patryka

Wtorek, 03 stycznia 202315
Do niezwykłego spotkania doszło w poniedziałek w Barcelonie. Z przechodzącym terapię w tamtejszej klinice Patrykiem Wysmykiem spotkał się Robert Lewandowski, idol dzieci i nastolatków na całym świecie i najlepszy polski piłkarz.

Ładuję galerię...

Patryk Wysmyk, nastolatek z Piotrkowa, który walczy z neuroblastomą, na początku nowego roku rozpoczął kolejny etap walki o zdrowie i życie. W klinice w Barcelonie przechodzi właśnie trzeci cykl chemioimmunoterapii.

 

W poniedziałek walczącego z chorobą młodego piotrkowianina spotkała bardzo miła niespodzianka. Klinikę odwiedzili piłkarze FC Barcelony, a wśród nich był oczywiście Robert Lewandowski. 

Nowy Rok rozpoczęliśmy w doborowym towarzystwie, taka niespodzianka dziś w szpitalu. Dziękujemy Robert Lewandowski za wspólne chwile - napisała na facebookowym profilu mama Patryka. 

Rodzice chłopca nieustannie proszą o wsparcie jego leczenia. Aby Patryk mógł przejść całą terapię potrzeba ponad dwóch milionów złotych. Obecnie licznik na prowadzonej zbiórce oscyluje wokół 1 mln 300 tysięcy złotych. Potrzeba jest jeszcze ponad 800 tysięcy złotych.

 

Zbiórka prowadzona jest na portalu siepomaga.pl. Patrykowi można także pomóc poprzez wzięcie udziału w licytacjach, które prowadzone są za pośrednictwem profilu Patryk Wysmyk 💗 mu wyślij. Tam można nabyć przeróżne produkty i usługi, a równocześnie pomóc chłopcu w walce o życie.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

11

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

G. C. ~G. C. (Gość)03.01.2023 08:35

Lewy miliarder powinien dać te pare groszy.Dla niego to dniówka.

1617


dsfgg ~dsfgg (Gość)03.01.2023 08:43

za kopanie piłki dostawać miliony to po prostu chore, a służba zdrowia upada i na refundację, sfinansowanie leczenia pieniędzy brak, bo trzeba płacić grube sumy kopaczom, celebrytom itp.

198


ludzie dobrej woli ~ludzie dobrej woli (Gość)03.01.2023 21:32

Patryku, jesteśmy z Tobą i życzymy Ci wytrwałości w tej trudnej walce z wredną, podstępną chorobą, mając nadzieję, że pokonasz ją z pomocą wspaniałych lekarzy i tych niewidocznych, gorących promyków dobroci, które płyną do Ciebie ze wszystkich wrażliwych i dobrych serc.

70


Lewangoolski ~Lewangoolski (Gość)03.01.2023 14:47

Patry trzymaj się chłopaku-Lewy szacunek!!!A zawistnicy i zazdrośnicy wypad zbierać puszki na skup złomu jak wam mało hajsu!!!Lewandowski wszystko co zarobił zawdzięcza tylko sobie a nie jak lamusy i cwaniaki "wałkami"!!!

122


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.01.2023 13:17

Super

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat