Walewski Team znów zaskakuje

OSiR Wtorek, 26 marca 20240
W miniony weekend dokończono 24. kolejkę Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozegrano cztery mecze. Jeden zakończył się niespodzianką sporego kalibru.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Wicemistrz i trzecia drużyna obecnego  sezonu Starówka grała z zajmującym dziesiąte miejsce zespołem Walewski Team. Spotkanie zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem Walewskiego 1:0, a jedyną bramkę zdobył najskuteczniejszy zawodnik tej drużyny Krzysztof Góźdź. To kolejna niespodzianka w meczu z udziałem drużyny, która wcześniej potrafiła odebrać punkty m.in. mistrzowi. Wynik niewiele zmienia w sytuacji Starówki (pewne trzecie miejsce na koniec sezonu), ale Walewskiemu daje nadzieję na awans nawet o trzy lokaty.

W pozostałych zaległych meczach Meble Na Wymiar rozgromiły Ekipę 7:1, Met Stal nie dał szans Eko Lukowi (6:2), a mający jeszcze teoretyczne szanse na obronę mistrzowskiego tytułu Barwil – Omega pokonał Eko Luk (ten zespół miał dwa spotkania do rozegrania) 2:1.

O krok od mistrzostwa znajduje się lider Prym – Galeria Wnętrz, który na dwie kolejki przed końcem ma sześć punktów przewagi na Barwilem – Omegą. Na trzecim miejscu sezon zakończy Starówka, a o czwarte powalczą: Meble Na Wymiar (38 pkt.), Met Stal (37 pkt.), Górny Nieruchomości Sulejów (34 pkt.) WKS Proszenie (34 pkt.) , a nawet Eko Luk (33 pkt.).

Ostatnie dwie kolejki zostaną rozegrane 6 i 7 kwietnia w hali Relax. Początek o godzinie 9.00.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat