WORD: Piknik Rodzinny i Dzień Otwarty

Sobota, 02 czerwca 20122
Z samego rana w piotrkowskim WORD-zie przy ul. Glinianej rozpoczął się Piknik Rodzinny połączony z Dniem Otwartych Drzwi.
WORD: Piknik Rodzinny i Dzień Otwarty

Pomimo nienajlepszej pogody, już o godz. 9.00 w Ośrodku ustawiła się kolejka chętnych. Wszyscy chcieli zdać próbny egzamin na prawo jazdy kat. B. To jednak nie jedyna atrakcja, którą WORD przygotował na dziś.

- Po raz trzeci organizujemy dzień otwarty. Teraz właśnie organizują się wszystkie jednostki: Straży Pożarnej, policji, Żandarmerii Wojskowej. Trwają już egzaminy próbne na kategorię B. Mamy prezentację dwóch dilerów samochodów (Toyota i Peugeot). Oczywiście są też atrakcje dla dzieci, dla młodzieży, dla fanów sportu. Dojechali już do nas siatkarze: Ryszard Bosek, Michał Bąkiewicz i Dawid Murek. Za chwilę dojadą zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego. Setki dzieciaków przygotowuje się do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową (teoria i praktyka) - mówił dziś Bronisław Brylski, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie.

Dziś przy Glinianej można również było honorowo oddać krew, a także nauczyć się udzielania pomocy przedmedycznej.

 

fot. Jarek Mizera

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lolll ~lolll (Gość)03.06.2012 00:02

Będzie coraz gorzej, bo wakacje się zbliżają...

00


fdg ~fdg (Gość)02.06.2012 21:30

Szanowni "kierownicy" Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego(jeżeli źle rozszyfrowałem nazwę to przepraszam). My obywatele miasta zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie nabijania swojej kabzy, mając w nosie blokadę naszych ulic! Piotrków stał się wielkim placem nauki jazdy dla wielu miast w których można by spokojnie przeprowadzać egzaminy ("eLka" z Łodzi to norma [jak będziecie się bronić, że leasing to powiem, że Opoczno, Radomsko i wiele wiele innych). Prosimy o danie możliwości zdawania egzaminów w innych miastach w regionie. Wiemy, że są one w stanie spełnić wymagania dla egzaminów... dlaczego jesteście aż tak pazerni? Ktoś w końcu dobierze się do was i mam nadzieje, że to się stanie szybko!

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat