Advertisement

W Brzozie dziecko zatrzasnęło się w samochodzie

Strefa FMRegion Poniedziałek, 01 lipca 20191265542
Dziecko zatrzasnęło się w samochodzie. Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8.30 w miejscowości Brzoza w gminie Grabica. Dziecko zostało już wyciągnięte z pojazdu, jest całe i zdrowe.
fot. PSP Piotrkówfot. PSP Piotrków

Maluch, siedząc w foteliku podczas zapinania mu pasów przez matkę, nacisnął pilot, który zamknął pojazd.

-Na miejscu pojawili się strażacy z Piotrkowa i z jednostki OSP w Brzozie, którzy wybili boczną szybę i wyciągnęli dziecko z pojazdu. Maluch był zatrzaśnięty w samochodzie około 5 minut. Na szczęście nic mu się nie stało. Do zdarzenia doszło przypadkowo, nie było one spowodowane zaniedbaniem. Natychmiast po zatrzaśnięciu się drzwi, matka podjęła odpowiednie środki i wezwała pomoc - powiedział mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, Oficer Prasowy KM PSP w Piotrkowie.

 

Pamiętajmy, że w czasie upałów, widząc w zamkniętym samochodzie dziecko bądź zwierzę, mamy obowiązek pomóc. W razie konieczności, trzeba nawet poświęcić szybę auta.


Zainteresował temat?

0

6


Advertisement
Advertisement

Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość4 ~gość4 (Gość)03.07.2019 20:32

Gmina Brzoza? Hmmm, biorę. Wszystko lepsze od zaniedbań obecnej władzy Grabicy

20


alonzo ~alonzo (Gość)01.07.2019 09:50

Dobrze, że dachu nie obcięli. Wybili przednią boczną ale mniejszy kłopot dla właścicielki byłaby uszkodzona tylna boczna.

114


kb ~kb (Gość)03.07.2019 07:30

Sensacja!

12


gość ~gość (Gość)01.07.2019 10:22

Moze w teleexpresie o tym powiedza?wiadomosc dnia,w jakiej dziurze my mieszkamy

62


gość ~gość (Gość)03.07.2019 05:56

To jest odruch. Moja 3 letnia córka też się zatrzasnęła w aucie razem z kluczykami i telefonem. Pierwsze co, to poprosiłam najbliższą osobę żeby pożyczyła tel i zadzwoniłam na straż miejska. Ale po chwili gdy ochłonęłam zaczęłam rozmawiać z córką żeby się otworzyła drzwi i się udało bez wzywania sluzb.

21


gość ~gość (Gość)03.07.2019 05:46

Ale ja nie odbieram tego by ktokolwiek w tej info oczerniał matkę informacja jakich wiele...

31


gość ~gość (Gość)02.07.2019 20:49

Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie mają dzieci z matki dziecka zrobiono potwora .A teraz przeprosić to nie ma kto bo po co

14


aaaaa ~aaaaa (Gość)02.07.2019 20:48

Pilot pewnie jest w kluczyku.To gdzie ten kluczyk był?

20


To gdzie się w końcu zatrzasnął? ~To gdzie się w końcu zatrzasnął? (Gość)02.07.2019 13:14

W brzozie czy w samochodzie?

62


mł. bryg. Wojciech Pawlikowski ~mł. bryg. Wojciech Pawlikowski (Gość)02.07.2019 15:33

Zdarzenie opisane w artykule było spowodowane przypadkiem i nie wynika z jakichkolwiek zaniedbań opiekuna dziecka. Ja ze swojej strony przepraszam Mamę dziecka jeśli poczuła się oskarżona o jakiekolwiek zaniedbania w opiece nad dzieckiem, informacja o działaniach straży pożarnej nie miała na celu nikogo obwiniać.
Oficer prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Piotrkowie Trybunalskim mł. bryg Wojciech Pawlikowski.

52


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement