Advertisement

Uszkodził auto, bo był zazdrosny

PolicjaRadomsko Piątek, 12 marca 202171484
Radomszczańscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy pod osłoną nocy uszkodzili BMW X5 zaparkowane przed jednym z domów w Radomsku. Powodem takiego zachowania była niechęć do jego właściciela, spowodowana przez kobietę.
fot.: KPP Radomsko fot.: KPP Radomsko

Zawiadomienie w sprawie uszkodzenia bmw policjanci przyjęli na początku lutego. Właściciel pojazdu straty oszacował na 2 tys. zł. Działania policjantów pozwoliły na wytypowanie i zatrzymanie trzech mężczyzn w wieku 19, 24 i 25 lat. Najmłodszy z nich do policyjnej celi trafił 9 marca. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 24-latka, a 11 marca ostatniego ze sprawców. Wszyscy są mieszkańcami powiatu radomszczańskiego.

 

Policjanci ustalili, że feralnego wieczoru trzej koledzy spotkali się w Radomsku, pili alkohol i postanowili wyrównać rachunki ze znajomym, którego nie lubili. Jeden ze sprawców miał bowiem do niego żal, z powodu ich wspólnej znajomej. Chciał się na nim odegrać i dlatego namówił kolegów do uszkodzenia jego samochodu. Sprawcy wybili dwie szyby w bmw oraz porysowali lakier stłuczoną butelką. Podczas przesłuchania, przyznali się do uszkodzenia mienia. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będą się tłumaczyć przed sądem.

 

Za uszkodzenie mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, sąd może zobowiązać sprawców do naprawienia wyrządzonej szkody


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

epe ~epe (Gość)12.03.2021 08:39

Cytuję:
Dodatkowo, sąd może zobowiązać sprawców do naprawienia wyrządzonej szkody


"MOŻE", ale nie musi... Ja p... Kocham ten kraj. Serio! ;)

61


rick ~rick (Gość)12.03.2021 15:07

a nie lepiej było baniak 5 l benzyny, petarde przykleić i odpalić pod autem??

10


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.03.2021 12:05

Moje całe BMW kosztuje 2 tyś

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat