Trzech młodych mężczyzn wpadło z narkotykami

ePiotrkow Poniedziałek, 18 października 202179708
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch 18-letnich mężczyzn, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków oraz 20-latka, który odpowie za rozprowadzanie środków odurzających. Obiema sprawami zajmuje się już prokuratura. Wszystkim zatrzymanym grożą kary więzienia.

Ładuję galerię...

Podczas patrolowania jednego z osiedli w Piotrkowie, wywiadowcy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na ich widok zaczęli się dziwnie zachowywać. Policjanci podejrzewali, że mogli posiadać przy sobie narkotyki, dlatego od razu postanowili to sprawdzić.

Podczas interwencji 18-latkowie stali się jeszcze bardziej nerwowi. Jak się okazało, jeden z nich w kieszeni kurtki posiadał elektroniczną wagę ze śladami białego proszku. Tłumaczył, że zakupił ją z myślą zmierzenia proporcji składników do pieczenia ciasta. Drugi z mężczyzn wiedząc, że policjanci sprawdzą również jego ubranie, zaczął się wyrywać, by uciec stróżom prawa. 18-latek po chwili siedział jednak w policyjnym radiowozie wraz ze swoim kolegą, ponieważ w bieliźnie schował ponad 70 gramów suszu roślinnego. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że nastolatkowie mieli przy sobie metamfetaminę i marihuanę.

relacjonuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Obaj 18-latkowie trafili do policyjnej celi. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Nałożono na nich dozór policyjny.

 

Funkcjonariusze podjęli też kolejne działania, by ustalić pochodzenie zakazanych substancji. To doprowadziło ich do 20-letniego piotrkowianina.

U mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli zawiniątko z ponad 12 gramami białego proszku oraz dwa kolejne z suszem roślinnym o wadze ponad 6 gramów. Sprawdzenie obu substancji testerem narkotykowym potwierdziły, że były to środki odurzające.

- dodaje st. asp. Izabela Gajewska.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz udzielania ich w znacznej ilości. Grozi mu do 8 lat więzienia. Na wniosek prokuratora wobec 20-latka sąd zastosował trzymiesięczny areszt.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_janusz ~go?ć_janusz (Gość)18.10.2021 21:40

Oj sprzedali...

30


Jason ~Jason (Gość)19.10.2021 15:29

super, czuje się bezpieczniejszy....NIE!!!
a tak by the way....co z Jaworkiem?? kiedy policja się POPiSze??

02


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)19.10.2021 06:39

To sie cukiernik trafił.Dilerską wagą proporcje chciał na ciasto odmierzyć.Nie no leżę:)))

100


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.10.2021 16:49

5 lat na Wroniej,odechce się gówniarzom dilerki

116


wylacztelewizor ~wylacztelewizor (Gość)18.10.2021 17:25

a gdzie szkodliwość społeczna czynu?

47


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat