Trybunały Uśmiechu tym razem teatralnie (zdjęcia)

ePiotrkow Sobota, 16 października 202121712
Trzeci dzień tegorocznych "Trybunałów Uśmiechu" upłynął na humorze w wydaniu teatralnym. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie zaprezentowali się aktorzy warszawskiego Teatru Capitol. Na scenie zaprezentowali spektakl "A mi to rybka!".

Ładuję galerię...

Rybka pojawiła się już w pierwszym akcie, a głosu udzielił jej Cezary Pazura. Na żywo za to wystąpili Łukasz Nowicki i Daria Widawska, którym w pozostałych aktach spektaklu towarzyszą Olga Paszkowska, Joanna Koroniewska, Michalina Sosna, Wojciech Solarz, Paweł Koślik i Andrzej Deskur. Autorem sztuki jest Francis Veber, a polską wersję wyreżyserował Marcin Sławiński.

 

W roli konferansjerów ponownie wystąpili artyści kabaretu "Chyba" - Piotr Gumulec i Magdalena Gumulec. Witając publiczność zapraszali jednocześnie na kolejne wydarzenie w ramach "Trybunałów Uśmiechu", a będzie nim zaplanowany na niedzielę występ Kacpra Kuszewskiego.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)16.10.2021 17:46

Ale to było smiszne.Smieje sie do dziś..

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat