Reklama

Targowisko w Gorzkowicach pozostanie otwarte

Strefa FMRegion Wtorek, 12 maja 202052926
Władze gminy rozważały jego zamknięcie ze względu na dużą liczbę kupujących i niestosowanie się przez nich do zaleceń sanitarnych. W poniedziałek na placu targowym przeprowadzono kontrolę.

- Sprawdzaliśmy czy tak jak przed tygodniem liczba kupujących jest zbyt duża dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas zakupów - relacjonował dla radia Strefa FM wójt Gorzkowic, Alojzy Włodarczyk.


Poza przedstawicielami gminy w kontroli brali udział także strażacy. Informowali mieszkańców o konieczności zakładania maseczek ochronnych, a także o konieczności zachowania bezpiecznych odległości.


Wszystkie wymogi zostały spełnione. Jednak mimo tego nadal na targowisku w Gorzkowicach nie zostaną dopuszczone do sprzedaży artykuły przemysłowe. W asortymencie pozostaną tylko produkty spożywcze i higieniczne.


Targowisko gminne w Gorzkowicach jest otwarte w każdy poniedziałek w godzinach od 5.00 do 12.00.


Zainteresował temat?

2

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.05.2020 15:26

Obecnie handel skupia się dosłownie w 1/6 powierzchni targowiska i to powoduje zagęszczenie kupujących.Przy dopuszczeniu do handlu wszystkich art. kupujący rozeszliby się po całym placu powodując mniejsze zagrożenie zakażenia.

41


gość ~gość (Gość)13.05.2020 00:07

Targowisko dla płodów rolnych,tak było w PRL-u

21


gość ~gość (Gość)12.05.2020 14:20

A dlaczego artykuły przemysłowe nie mogą być sprzedawane?

40


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat