Szukali prezentów od zajączka

Region Piątek, 15 kwietnia 20221
W Wielkanoc zadanie wręczania prezentów spoczywa w łapkach zajączka wielkanocnego, który słodkie upominki i drobne niespodzianki zostawia w różnych zakamarkach  domu, a nawet w ogrodzie. W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach zajączek ukrył rozmaite słodkości na boisku szkolnym.

Ładuję galerię...

 

Uczniowie szkoły wraz z gronem pedagogicznym zebrali się w przedświątecznym czasie na placu apelowym, aby nagrać świąteczne życzenia, a następnie rozpoczęło się poszukiwanie niespodzianek. Zabawa była doskonała a niektórym udało się upolować bardzo dużo czekoladowych jajeczek, batoników i zajączków.

W ostatni dzień nauki przed świątecznym relaksem zawitał do nas bardzo hojny zajączek. Ukrył rozmaite pyszności na boisku szkolnym i zachęcił uczniów do poszukiwań. Niektórzy nieźle się ,,obłowili” - cieszą się autorzy pomysłu.

 

My także życzymy wam miłych niespodzianek i wizyty bogatego zajączka w świątecznym czasie!

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pamięć ~pamięć (Gość)15.04.2022 19:18

A od kiedy te obyczaje, bo po staropolsku to się nosiło w prezencje 'dyngusa', przeważnie rodzice chrzestni chrześniakom.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat