Szczypiornistki i szczypiorniści z Piotrkowa bezkonkurencyjni na piachu

ePiotrkow Poniedziałek, 28 czerwca 20215 1980
Ekipa BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski absolutnie zdominowała pierwszy turniej tegorocznej edycji PGNiG Summer Superligi. W Warszawie ze zwycięstwa cieszyli się zarówno nasi panowie, jak i panie. W turnieju żeńskim z dobrej strony zaprezentowała się także drużyna GRU II.

Ładuję galerię...

 

Panie z BHT GRU były bezkonkurencyjne w turnieju żeńskim i zmagania zakończyły nie tracąc ani jednego seta. W finale pokonały 2:0 Byczki Kowalewo Pomorskie. Ich koleżanki z drugiej drużyny również rozegrały dobre zawody – najpierw przeszły przez kwalifikacje, a w turnieju głównym zostały sklasyfikowane na szóstej lokacie.


Nasi panowie zaliczyli potknięcie w fazie grupowej, w której przegrali 1:2 ze swoim największym rywalem, czyli Petrą Płock. Natomiast pozostałą część turnieju przeszli jak burza, a w finale zrewanżowali się za zeszłoroczną przegraną z finału mistrzostw Polski i wygrali 2:0 z Damy Radę Inowrocław.


W ramach tegorocznych rozgrywek PGNiG Summer Superligi zaplanowano łącznie pięć turniejów. Finał mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej odbędzie się w dniach 13-14 sierpnia w Darłowie, a najbliższe turniej zaplanowano w dniach 2-4 lipca w Łomży.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

....... ~....... (Gość)29.06.2021 21:33

Można poprosić o składy...

01


go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)29.06.2021 00:28

Szczypiorniści, a dokładnie Piotrkowianin i tak cały sezon grali piach.

22


obiektywny ~obiektywny (Gość)28.06.2021 20:56

ale jaja cały czas bredzą, bredzą jacy ci piłkarze słabi a tutaj najlepsi w Polsce i znalazł się jeden co go to nie interesuje, tylko po co czyta i klika ?????????????????????????????

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat