Startują zapisy do przedszkola

Region Wtorek, 08 lutego 20222
Rodzice najmłodszych mieszkańców gminy Czarnocin i okolic powinni już szykować wnioski o nabór do Zespołu szkolno-Przedszkolnego. 10 lutego wystartuje nabór do przedszkola, a aplikować będzie można do 17 marca.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Do wzięcia udziału w naborze, nie tylko mieszkańców gminy Czarnocin, zachęca wójt Roman Miksa. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców. Nasze przedszkole zostało wybudowane kilka lat temu, więc jest bardzo nowoczesnym obiektem. W przestronnych salach realizujemy liczne zajęcia, w tym także te dodatkowe - zapewnia gospodarz gminy. 

 

Do tej pory do przedszkola w Czarnocinie uczęszczało 125 dzieci, podzielonych na pięć grup. Władze gminy zapowiadają jednak, że są gotowe, w razie konieczności, utworzyć kolejne. 

 

Ostateczne listy dzieci przyjętych do placówki, zostaną opublikowane pod koniec marca.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pytanie za sto ~pytanie za sto (Gość)09.02.2022 12:14

Czy w Piotrkowie pracujący rodzice, z jednym dzieckiem, mają szansę zapisać swoje dziecko do państwowego przedszkola, bez "znajomości"?

00


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)08.02.2022 14:10

A w Piotrkowie kiedy?

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat