Advertisement

Starowarszawska w Piotrkowie już przejezdna

Strefa FM Środa, 03 grudnia 2014570615
Prace na ul. Starowarszawskiej w Piotrkowie zakończyły się zgodnie z planem, pod koniec października. Następnie trwały czynności związane z odbiorem inwestycji i uzyskaniem pozwolenia na korzystanie z wyremontowanego odcinka drogi.

Ładuję galerię...

- Z ulicy Starowarszawskiej zostały usunięte zapory, natomiast zapory pozostały jeszcze na moście na rzece Strawie, ponieważ jest to specjalna kategoria drogi, która wymaga dodatkowego pozwolenia na użytkowanie, procedura trwa, ale z moich informacji wynika, że w przyszłym tygodniu już cała ulica będzie przejezdna - mówi Jarosław Bąkowicz, kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Uwaga ~Uwaga (Gość)04.12.2014 10:00

A czy to tak nie od tyłka strony te remonty? niedługo będą rozwalać kamienice na Starowarszawskiej i droga będzie do poprawki.

70


wolny człowiek ~wolny człowiek (Gość)04.12.2014 09:27

Wstęgę przecina się po zakończeniu inwestycji- jak ma się wszystkie dokumenty. W Piotrkowie jest inaczej Chojniak wstęgę przeciął przed wyborami bez obowiązujących dokumentów - perspektyw na dalsze 4 lata.

30


całym sercem dla... ~całym sercem dla... (Gość)04.12.2014 08:15

"ZlA" napisał(a):
Bez przesady - miasto pięknieje z roku na rok!!!!

Jasne, jak się ma pensję urzędnika/nauczyciela/itp. to nie można mieć innego zdania. Nawet jak sąd udowodni mobing to dostaje się awans.
http://www.tvn24.pl/lodz,69/mowily-ze-mam-odchudzic-tlusta-d-mobbing-w-piotrkowskiej-szkole-zwierzchnicy-nie-reaguja,494718.html#.VH3AB4EqRV8.facebook
Całym sercem dla....

31


Pytam !!! ~Pytam !!! (Gość)03.12.2014 21:51

"" napisał(a):

, a gdzie ta biblioteka, która tam miała być i wyłożono już kupę kasy na dokumentację projektową, czyżby chodziło o przygotowanie terenu pod rok 2017.

60


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)03.12.2014 21:01

"eryk_klaptonow" napisał(a):
Dość ekscentrycznie to wygląda - jakby człowiek założył eleganckie nowe buty do starych, zniszczonych łachmanów. Zastanawiam się jak ta nowa ulica zniesie w przyszłości wyburzanie pustostanów, które ją obstawiają?


"~PT" napisał(a):
Zwłaszcza że teraz przy rozbiórce sąsiadujących ruin, wjedzie ciężki sprzęt i rozjeździ wyremontowaną ulicę.


Chyba każdemu rozsądnemu człowiekowi cisną się na usta takie pytania. Najpierw powinno się rozebrać to co do rozebrania, postawić nowe budynki i dopiero zrobić nową nawierzchnię i chodniki. Zwłaszcza, że ruch tam obecnie jest niewielki. Ale jak się wydaje nie swoje, to łatwiej wydawać na pokaz. A przy "inwestycjach" współfinansowanych przez eurokołchoz terminy cisną i pewne operacje trzeba robić wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi. Grunt to na czas rozliczyć dotacje. A że wydając w ten sposób część się zmarnuje... kogo to obchodzi?

142


zawaeweae ~zawaeweae (Gość)03.12.2014 15:46

W mieszkaniach wilgoć, popękane sciany, wieje z każdego kąta - zbyt wiele remontów bez zgody nie można zrobić. Nocami tynk leci na twarz, a w łazience zamarzają non stop rury. Za to ulica piękna... Cudowna inwestycja.

92


JA ~JA (Gość)03.12.2014 15:33

Tych mielniarzy ze Starowarszawskiej wyprowadzić. Handlują alkocholem, papieroskami, aż strach przejść. Jedni powymierali to nowe pokolenie wyrosło. Normalni ludzie którzy tam żyją boją się do okna podejść, bo gówniarstwo spod byka patrzy. Wywlić ich na przedmieścia. We wszystkich dużych miastach, strówki są zamieszkałe przez elitę, a tu MELINA.

131


~PT ~~PT (Gość)03.12.2014 14:50

"ZlA" napisał(a):
Bez przesady - miasto pięknieje z roku na rok!!!!

Zwłaszcza że teraz przy rozbiórce sąsiadujących ruin, wjedzie ciężki sprzęt i rozjeździ wyremontowaną ulicę. Przecież u nas wszystko robi się od końca.

200


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)03.12.2014 14:11

Dość ekscentrycznie to wygląda - jakby człowiek założył eleganckie nowe buty do starych, zniszczonych łachmanów. Zastanawiam się jak ta nowa ulica zniesie w przyszłości wyburzanie pustostanów, które ją obstawiają?

130


gość ~gość (Gość)03.12.2014 13:51

a powiem tak...fajnie ze remontują...szczególnie tę część miasta,ale co dalej z tymi ruinami???

160


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat