Stand-Up w kinie? Zobacz występ dwóch komików w piotrkowskim kinie

Strefa FM Niedziela, 18 lutego 20240
PACZEŚ & LOTEK TOUR to wspólna trasa dwóch najpopularniejszych komików w naszym kraju. Jako pierwsi w Polsce pojawią się ze swoim programem na ekranach kin w całym kraju.
Stand-Up w kinie? Zobacz występ dwóch komików w piotrkowskim kinie

Rafał Pacześ i Łukasz "Lotek" Lodkowski wyruszyli w największą trasę w historii Polskiego Stand-Upu. Objechali całą Polskę dosłownie i w przenośni, a teraz na zakończenie tej przygody wystąpią ze swoim show podczas transmisji na żywo wprost z kina Helios w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Każdy z komików przedstawi minimum 45 minutowy premierowy program napisany specjalnie na tę okazję. Oprócz dwóch gigantów Polskiej komedii na scenie pojawi się prowadzący wieczór, który dopełni to dwugodzinne SHOW. Nie przegap jedynej okazji, aby zobaczyć tych dwóch charyzmatycznych komików na jednej scenie.

 

Wydarzenie transmitowane będzie na żywo z kina Helios w Ostrowie Wielkopolskim. Organizatorzy proszą o punktualność, ponieważ transmisja nie będzie poprzedzona blokiem reklamowym i zwiastunami!

 

W Strefie FM do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia na transmisję PACZEŚ & LOTEK TOUR w piotrkowskim kinie Helios.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat