Ruszył remont drogi w miejscowościach Kafar i Brzoza w gminie Grabica

Region Środa, 12 czerwca 20240
Zbudowanie tego odcinka drogi będzie się wiązać z niewielkimi utrudnieniami w ruchu, koniecznymi do wykonania przedsięwzięcia. Władze gminy proszą wszystkich mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość.

Ładuję galerię...

W zakres remontu drogi wchodzi m.in. ułożenie warstw podbudowy na poszerzeniach, regulacja urządzeń infrastruktury podziemnej, wyrównanie istniejącej nawierzchni jezdni, oczyszczenie i regulacja istniejących przepustów, regulacja, istniejących na odcinku drogi objętej remontem, zjazdów oraz odtworzenie oznakowania pionowego i poziomego. W niedługim czasie ruszą również prace remontowe na odcinku drogi między Wolą Bykowską a Władysławowem. Na oba zadania gminie udało się pozyskać dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat