Remis Concordii, porażka Polonii

Strefa FM Sobota, 31 sierpnia 201310
To nie była udana sobota dla piotrkowskich drużyn piłkarskich. Concordia Piotrków tylko zremisowała na własnym boisku z beniaminkiem IV ligi Nerem Poddębice 2:2 (1:2), a Polonia Piotrków nieoczekiwanie uległa LKS Lubochnia 2:3 (0:1).

Concordia zdawała być się faworytem pojedynku z Nerem Poddębice. W środę odniosła cenne zwycięstwo w Działoszynie z Wartą i wydawało się, że na własnym boisku powinna sięgnąć po kolejny komplet punktów. Drużyna Zbigniewa Karbownika zremisowała jednak 2:2, a goście z Poddębic prowadzili już 2:0. Concordia wyrównała w 89. minucie po samobójczym trafieniu jednego z graczy Neru.

Jeszcze gorzej spisała się Polonia Piotrków, która przegrała przed własną publicznością z LKS Lubochnia 2:3 (0:1).

Wynik spotkania otworzył strzałem z rzutu wolnego Piotr Brandenburski. Po przerwie nastąpiła wymiana ciosów. Na bramki Mariusza Zaora i Jakuba Paprockiego odpowiedzieli: Krystian Goździk i Bartłomiej Brandenburski. Paprocki i Zaor zdobywali gole z rzutów karnych.

Concordia Piotrków - Ner Poddębice 2:2 (1:2)

Bramki dla Concordii: Anikson Mendonica 44, samobójcza 89

Polonia Piotrków - LKS Lubochnia 2:3 (0:1)

Bramki dla Polonii: Mariusz Zaor 60, Jakub Paprocki 69-karny