Advertisement

Rekordowa zbiórka krwi (ZDJĘCIA)

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 14 listopada 202228011
Akcja pod hasłem "Niepodległość mamy we krwi" odbyła się w niedzielę, 13 listopada w Wolborzu. Oddano prawie 25 litrów tego cennego płynu.

Ładuję galerię...

Zakończyliśmy ostatnią w tym roku akcję krwiodawstwa. Bardzo dobra frekwencja. Zarejestrowały się 62 osoby, a krew oddało 55 osób. To najlepsza akcja w tym roku ze wszystkich #Wolbórz ratuje życie. Dla krwiodawców przygotowaliśmy biało-czerwoną flagę oraz pakiet edukacyjny od łódzkiego IPN. Na wszystkich czekała też wojskowa grochówka - podsumowuje Łukasz Wróbel, organizator akcji.

W ramach akcji otwarta została również wystawa "Ojcowie Niepodległości" zorganizowana przez Łukasza Wróbla pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej Odział w Łodzi.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Taki Ktoś ~Taki Ktoś (Gość)15.11.2022 20:02

Żałuję, że nie wziąłem udziału.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat