Przedstawienie muzyczne dla dzieci w GCK w Grabicy

ePiotrkow Czwartek, 02 grudnia 202110480
To było niezwykłe artystyczne spotkanie dla najmłodszych w gminie Grabica. W Gminnym Centrum Kultury zorganizowano dla dzieci przedstawienie muzyczne, którego kluczowym elementem była interakcja z widownią.
Fot. UG Grabica

 W spektaklu udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych w Brzozie, Woli Kamockiej oraz Boryszowie. Widowisko okazało się wspaniałą lekcją muzyki, podczas którego dzieci odkryły różnorodny świat niezwykłych dźwięków.

 

W trakcie spotkania z najmłodszymi artyści przybliżyli teorię muzyki, a dzieci zapoznały się z instrumentami, strojami oraz tańcami andyjskimi. Uczestnicy mieli również możliwość samodzielnie zagrać na instrumentach.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat