Advertisement

Pomóż młodym szczypiornistom walczyć o marzenia

ePiotrkow Środa, 27 kwietnia 202215736
Młodzi sportowcy chcą powalczyć na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży, które pod koniec maja zostaną zorganizowane w Dźwirzynie w województwie zachodniopomorskim. Dwie drużyny piłkarzy ręcznych złożone z uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim, potrzebują jednak wsparcia finansowego.

fot.: materiały prywatne

 

Choć młodzi zawodnicy posiadają już pewną bazę finansową, na której budują swoje szanse wyjazdu na turniej, to jednak nadal brakuje im sporej kwoty.

Nasze dzieci, a zarazem uczniowie SP 16 w Piotrkowie wygrali mistrzostwo województwa w piłce ręcznej szkół podstawowych rocznika 2007 i 2009. W związku z tym chcielibyśmy pojechać z dwiema drużynami na mistrzostwa Polski które odbędą się w Dźwirzynie od 26 do 29 maja. Koszty takiego wyjazdu są spore i mimo, że pieniądze dokłada nam klub i szkoła, to nadal brakuje nam znacznej kwoty. W związku z tym, jeżeli ktoś z Państwa chciałby wspomóc młodych i ambitnych sportowców, będziemy wdzięczni z całego i na pewno Was nie zawiedziemy - zapewniają rodzice młodych sportowców.

 

Do zebrania jest łącznie 10 tys. zł. Część tej sumy udało się już zgromadzić, a każdy, kto chciałby dorzucić swoją "cegiełkę", powinien zajrzeć na portal pomagam.pl, gdzie można wpłacać pieniądze dla szczypiornistów.

 

fot.: materiały prywatne


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ryś ~Ryś (Gość)27.04.2022 12:10

To jakiś kabaret. Miasto pompuje pieniądze w klub a ich drużyny proszą o kasę. Wstyd. Jeden mniej na stypendium i kasa jest na utrzymanie drużyny.

61


dj ~dj (Gość)27.04.2022 16:19

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A. – 60.000 zł – zadanie: Szkolenie i udział we współzawodnictwie sportowym w zakresie prowadzenia profesjonalnego klubu sportowego w lidze zawodowej
Miejskiemu Klubowi Sportowemu ,,Piotrkowianin’’ – 20.000 zł – zadanie: Szkolenie i udział we współzawodnictwie sportowym w zakresie piłki ręcznej mężczyzn i chłopców

20


Zawodnik ~Zawodnik (Gość)27.04.2022 16:14

Ciekawe na co idą pieniądze z miasta przekazywane na klub. Mamy nadzieję że nie na bankiety na górze.

41


goœć_anna ~goœć_anna (Gość)27.04.2022 13:10

Może Urząd Miasta mógłby coś dołożyć dzieciakom? Warto wspierać młodych, zdolnych Piotrkowian.

51


erwinek ~erwinek (Gość)27.04.2022 12:52

Do RYŚ i po co ten głupi komentarz. Nie chcesz nie pomagaj. Nikt cię nie zmusza. Ja osobiście wolę pomóc dzieciakom niż wysyłać do Torunia.

03


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat