Policyjny pościg ulicami Piotrkowa. Kierowca był pijany [zdjęcia]

Poniedziałek, 30 października 202337
Uderzeniem w drzewo zakończyła się ucieczka kierowcy lexusa przed policyjnym patrolem. Wcześniej mężczyzna doprowadził do dwóch kolizji. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu i nie posiadał prawa jazdy.

Ładuję galerię...

Do niecodziennej interwencji piotrkowskich policjantów doszło w poniedziałkowe popołudnie. Kierujący lexusem, przejeżdżający w okolicach popularnego "tepeesu", wzbudził podejrzenia innego uczestnika ruchu drogowego, który postanowił poinformować o tym policję.

 

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ulicami Piotrkowa porusza się kierowca, który może być pod wpływem alkoholu. Świadek zdarzenia, który poinformował o fakcie policje, próbował samodzielnie doprowadzić do zatrzymania kierowcy.

 

Jak informuje asp. sztab. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej policji, na ulicy Sulejowskiej zgłaszający zajechał mu drogę, ale kierowca lexusa uderzył w tył tego pojazdu i uciekł z miejsca zdarzenia. Policyjny patrol wyruszył w pościg za lexusem.

 

Na wysokości jeziora Bugaj uciekający kierowca doprowadził do drugiej kolizji. Ucieczka przed radiowozem zakończyła się na Wierzejach, gdzie kierujący uderzył w drzewo.

 

Jak się okazało, 34-letni piotrkowianin był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania.

 

34-latek odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości i bez prawa jazdy, a także za spowodowanie dwóch kolizji i ucieczkę przed policyjnym patrolem.

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

logikkk ~logikkk (Gość)31.10.2023 08:16

Ludzie co się z wami dzieje 3 tygodnie temu matka z 5 letnim dzieckiem w aucie jechała pijana ponad 2 promile do tego kolizja teraz kolejny przypadek.Proszę Sądu proszę dawać bezwzględne więzienia dla takich ludzi bo to się nigdy nie skończy.

111


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)02.11.2023 22:21

A ganiać takich siarowników i wsadzać do ciupy. Tym sposobem wyczyści się ulice i drogi od tałatajstwa spod znaku Bachusa. A uczciwe ludziska swobodnie odetchną x ulgą.

50


Rozprzanin ~Rozprzanin (Gość)01.11.2023 01:30

Warunkowe umorzenie jak u burmistrza i po spawie?

71


ryk ~ryk (Gość)31.10.2023 09:33

Skoro nie miał uprawnień i kierował samochodem a do tego pod wpływem alkoholu, to żaden podkreślam żaden nawet najdłuższy sądowy zakaz nie powstrzyma takiego człowiek a od ponownego kierowania pojazdem. Straszne to ale niestety prawdziwe.

180


Jajusz ~Jajusz (Gość)30.10.2023 22:45

Skoro świadek zajechal droge, to przecież on zawinił

711


Wójt miasta R. ~Wójt miasta R. (Gość)31.10.2023 17:13

Ledwie chłop się rozbawił, a tu już pogoń.

10


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)30.10.2023 19:33

Jeżeli miał 2 promile uważam, że zasłużył tylko na warunkowe umorzenie postępowania.

176


Za pis---iorów ~Za pis---iorów (Gość)31.10.2023 07:09

w policji nie ma działań prewencyjnych, patroli na miastach i stąd "cuda na ulicach i drogach". Policjanci są zajęci o wiele bardziej "poważnymi działaniami" np pilnowanie pomników, domów polityków jednej opcji, obstawy wszelkiej maści imprez kościelnych, imprez propagandowych, miesięcznic warszawskich, miesięcznic wawelskich i wielu innych...

155


Jasiu ~Jasiu (Gość)31.10.2023 08:46

Wystarczyło tylko jechać za pijanym i jednocześnie być w ciągłym kontakcie z policją, wtedy pijak nie narobiłby stłuczek, a jednocześnie został złapany, chociaż niekoniecznie ukarany. Warunek, trzeba mieć zestaw głośnomówiący, bo nie wolno używać telefonu podczas jazdy.

74


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)31.10.2023 09:44

Nic mu nie zrobią, widać, że tatuś bogaty jest.

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat