Advertisement

Policjanci świętowali w piotrkowskiej komendzie

Policja KMP Piotrków Sobota, 24 lipca 2021652913
23 lipca w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość Święta Funkcjonariusze odebrali awanse na wyższe stopnie policyjne oraz listy gratulacyjne od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Była to również okazja, aby podziękować policjantom i pracownikom policji, za ich służbę i zaangażowanie.

Ładuję galerię...

Obchody Święta Policji w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowano w auli jednostki. Komendant Miejski Policji, insp. Krzysztof Dąbrowski podziękował funkcjonariuszom za pełnienie służby, a także ogromne zaangażowanie podczas wykonywania obowiązków służbowych. Podkreślił również jak ważna jest pamięć o tych, którzy przyczynili się do jej tworzenia. Następnie komendant wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz listy gratulacyjne komendanta wojewódzkiego.

 

 

Po zakończonej uroczystości komendant Krzysztof Dąbrowski, złożył kwiaty na grobie generała Henryka Wardęskiego, Zastępcy Komendanta Głównego Policji Państwowej w latach 1922-1928, na cmentarzu Rzymskokatolickim w Piotrkowie Trybunalskim. Delegacja piotrkowskiej komendy, złożyła również kwiaty przed tablicą pamiątkową płk. Janusza Zygmunta Jagryma-Maleszewskiego, Komendanta Głównego Policji Państwowej w latach 1926-1935. Tablica pamiątkowa znajduje się na Urzędzie Gminy w Czarnocinie. Podczas uroczystych obchodów Święta Policji, w obu miejscach wystawione zostały posterunki z udziałem funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi.

 

W tym roku z okazji Święta Policji, 106 policjantów piotrkowskiej komendy zostało mianowanych na wyższy stopień policyjny. Dziesięciu funkcjonariuszy otrzymało również listy gratulacyjne, za zaangażowanie w służbę. 

 

W uroczystości udział wzięli m.in. prezydent Krzysztof Chojniak oraz wicestarosta powiatu piotrkowskiego, Dariusz Magacz, a także wójtowie gmin ziemi piotrkowskiej. 


Zainteresował temat?

2

5


Advertisement
Advertisement

Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)25.07.2021 23:15

Panowie, nie zwracajcie swoim kobietom uwagi bo:
...Policjanci zwrócili uwagę kobiecie na stacji paliw w Zakopanem, by założyła maseczkę. Kiedy odmówiła, zaczęła być agresywna. Uderzyła jednego z funkcjonariuszy drzwiami radiowozu...
Uważajcie mężczyźni na ten precedens, jak kobiety biją funkcjonariuszy drzwiami od radiowozu to Was, swoją własność, mogą zaatakować byle czym, chociażby drzwiami od Waszego samochodu. Bądźcie spolegliwi, to macie szansę przeżyć.

30


Miś ~Miś (Gość)24.07.2021 19:02

A Rekina oszukali bo winien mieć już gwiazdkę.

51


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)24.07.2021 17:53

A jaki jest finał sprawy samobójstwa policjanta na piotrkowskiej komendzie ?? Potwierdziły się jego zawiadomienia ? Czy ktoś coś w sprawie zrobił czy jego śmierć przeszła bez echa dla góry ?

160


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)25.07.2021 12:18

Zuchy ci policjanci, mają co świętować.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/karas-policjanci-poddusili-soltysa-bo-zwrocil-im-uwage/lwfsez3
Policja nigdy nie jest winna? Oni zawsze i tylko zawsze, wykonują czynności urzędowe i są na prawie, nawet jak postępują bezprawnie (obecne wyroki sądowe). A tak na marginesie, jedno ze zdjęć pokazuje jak policjant "perfumuje" twarz człowieka, który z postawy i ułożenia ciała, nie jest agresorem. Drugi przypadek to policjant "kierowca" w Wolborzu. Brawka, panowie i panie, a może odwrotnie, policjanci i policjantki.

41


Epi Happy ~Epi Happy (Gość)24.07.2021 20:56

Trzeba uważać jak będą wracać.

111


Gorszy sort ~Gorszy sort (Gość)24.07.2021 20:54

Na drogi z buta a nie świętowanie, zapraszam na łódzką z suszarkami codziennie wyścigi szczególnie od 21 prostowanie rury.

61


Thelma and Louise ~Thelma and Louise (Gość)24.07.2021 19:40

Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.
Ryszard Riedel

120


Drajwer kielich ~Drajwer kielich (Gość)24.07.2021 10:31

No jeden dobrze poświntował w Wolburzu:)

141


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat