Podium właściwie już znane

OSiR Poniedziałek, 17 czerwca 20240
Na dwie kolejki przed końcem wiemy niemal na pewno, które zespoły zajmą miejsca na podium Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Trudno mówić o niespodziewanych rozstrzygnięciach.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Mistrzem Barwil – Omega, wicemistrzem Starówka, a na trzecim miejscu zapewne znajdzie się Prym – Galeria Wnętrz. Tylko w przypadku tej ostatniej istnieją matematyczne szanse, że zostanie dościgniona przez zajmujące czwarte miejsce MJ Meble Na Wymiar. Stałoby się tak, gdyby Prym przegrał dwa ostatnie mecze, w tym z ligowym outsiderem PWiK, a MJ zdobyło w dwóch spotkaniach sześć punktów.

W miniony weekend rozegrano 32. kolejkę, która w zasadzie nie przyniosła zaskakujących rezultatów. Wygrywali faworyci (Starówka, KSTR Flexipal, Barwil – Omega, MR Dach Moszczenica czy Golden Boizz). Jedynym potknięciem zespołu z czołówki był remis Prymu – Galerii Wnętrz z WKS Proszenie 3:3.

Dwie ostatnie kolejki zostaną rozegrane w najbliższy weekend na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat