Piotrkowscy szczypiorniści odpadli z gry o Mistrzostwo Polski

Poniedziałek, 25 marca 20249
Juniorzy Młodsi Piotrkowianina nie zwojują Mistrzostw Polski. Piotrkowscy szczypiorniści zakończyli przygodę z tym rozgrywkami na etapie 1/16 finału. W hali ZSP nr 4 w Piotrkowie ekipa Kamila Wasilewskiego wygrała tylko jedno z trzech rozegranych spotkań.

Ładuję galerię...

Po 17 latach Piotrków ponownie zorganizował turnieju Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. W hali ZSP nr 4 w Piotrkowie o awans do 1/8 finału Mistrzostw Polski walczyły cztery drużyny. Oprócz ekipy Piotrkowianina do rywalizacji przystąpili Tytani Wejherowo, Trójka Ostrołęka oraz Padwa Zamość, którzy stoczyli bój o dwie przepustki do kolejnej fazy tych rozgrywek.

 

Piotrkowscy szczypiorniści pewnie weszli w turniej. Ekipa Kamila Wasilewskiego wygrała z Tytanami Wejherowo 46:28. MVP tego meczu został Jakub Pawlikowski, który zdobył aż 12 trafień.  W sobotę przeciwnikiem Piotrkowianina była Trójka Ostrołęka. Zwycięstwo nad tym zespołem mogło znacząco przybliżyć piotrkowian do awansu. Tak jednak się nie stało. Przyjezdni wygrali ten mecz 31:25. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Piotra Gozdka

 

Przed rozpoczęciem trzeciej serii gier zapadły już pierwsze rozstrzygnięcia. Pewny gry w dalszej fazie Mistrzostw Polski był zespół Trójki Ostrołęka, natomiast pozbawiony takiej szansy zostali Tytani Wejherowo. O drugie miejsce premiowane awansem powalczył w bezpośrednim starciu Piotrkowianin z Padwą. Na nieszczęście gospodarzy turnieju, przyjezdni z Zamościa wygrali to spotkanie 34:29. Na pocieszenie MVP spotkania został zawodnik Piotrkowianina Filip Woźniak.

 

Ostatecznie w 1/8 finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zagra Padwa Zamość oraz Trójka Ostrołęka. Na trzecim miejscu turniej zakończył Piotrkowianin, a na ostatniej pozycji uplasowali się Tytani Wejherowo.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań:

 

1. kolejka

 

Piotrkowianin 46:28 Tytani Wejherowo

Padwa Zamość 25:26 Trójka Ostrołęka 

 

2. kolejka 

 

Piotrkowianin 25:31 Trójka Ostrołęka 

Tytani Wejherowo 13:36 Padwa Zamość

 

3. kolejka 

 

Piotrkowianin 29:34 Padwa Zamość 

Trójka Ostrołęka 27:24 Tytani Wejherowo 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (9)

Szanowni czytelnicy, na czas trwania ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość publikacji komentarzy, możliwość ta powróci po jej zakończeniu. I pamiętaj - 21 kwietnia widzimy się na wyborach! – Redakcja ePiotrkow.pl

Komentowanie zostało wyłączone.
kibic 00000 ~kibic 00000 (Gość)26.03.2024 11:35

byliśmy grupą w piotrkowie, super organizacja- jeden z lepszych turniejów na jakim byliśmy. rodzice mili, przygotowali super poczęstunek. kibice fantastyczni mega głośno. brawa. zapamiętaliśmy panią w różowej koszulce nie wiem jaką pełni rolę w klubie, ale przemiła w rozmowie, wymieniliśmy kilka zdań, była bardzo za chłopakami. macie super zespół i kibiców, nie zmarnujcie tego. elo

11


Gość handballowy ~Gość handballowy (Gość)26.03.2024 10:13

Klub czeka na kasę od rodziców, nie pozyskuje funduszy, nie stara się nie uczestniczy w programach, grantach... Przykre mamy wspaniałych młodych zawodników, juniorów... Tylko co z tego klub wychowankom nie daje dalej szansy później nie wspiera ich grzeją ławę !

20


Marek1 ~Marek1 (Gość)26.03.2024 07:41

Organizacja super. Pełna hala kibiców. Chłopcy zaangażowani w 100%.
A że w klubie brakuje pieniędzy i dobrego, spójnego pomysłu na klub (tak w seniorach jak i w szkoleniu dzieci i młodzieży) to wiadomo.......

10


Piotrkowski kibic ~Piotrkowski kibic (Gość)25.03.2024 19:02

Tak to jest żenujące.... Rodzice musieli o wszystko się postarać... Kierownikowi nawet ciężko sponsorów znaleźć.... I każe Rodzicom szukać sponsorów . Od czego on tam jest???? Ludzie otwórzcie oczy!!!! Tyle kasy ile Rodzice ładują w ten klub to wiedzą tylko Rodzice... Zróbcie coś aby w końcu ktoś odpowiedzialny wziął ster w swoje ręce!!!

30


Piotrkowski kibic ~Piotrkowski kibic (Gość)25.03.2024 18:14

Szkoda potencjał ogromny... Pełne zaangażowanie chłopaków .Ale w klubie ktoś od marketingu... od młodzieży... nie wiadomo po co jest chyba że do brania kasy i tyle. Brak profesjonalizmu jeśli chodzi o media społecznościowe, dobrze że jest drugi profil co prawda nie klubowy i pytanie dlaczego ktoś robi dobrą robotę a nazywa się tylko handball team ?

20


:] ~:] (Gość)25.03.2024 15:59

Byłem, widziałem. Świetne zaangażowanie rodziców. Pełna hala. SUPER!
Co do gry to widać w chłopcach potencjał i chęci. Niestety nie widać w ogóle taktyki. Ktoś chyba powinien chłopcom zwrócić uwagę, że to jest piłka ręczna, a nie koszykówka. Tak długie kozłowanie to chyba niezbyt nowoczesna piłka ręczna. Zbyt dużo było indywidualnych akcji.

20


Jan Kowalski Jan Kowalskiranga25.03.2024 14:24

Brak zainteresowania wynikami juniorów w klubie było widać już dawno. To jest takie prowadzenie juniorów żeby być aby być.Potencjał jest tylko co z tego wynika to widać .

20


gian ~gian (Gość)25.03.2024 13:14

Szkoda. ale nie poddali się. brak dobrego sponsora.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat