Advertisement

Piotrkowianin zdemolował dom w Bełchatowie

PolicjaBełchatów Czwartek, 23 czerwca 202225465
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi z Piotrkowa Trybunalskiego, który usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna swoją frustrację wyładował na meblach, przedmiotach i urządzeniach znajdujących się w domu w Bełchatowie, w którym wynajmował pokój. Policjanci zatrzymali go zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

fot.: KMP Bełchatów

 

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zdemolował wnętrze domu przy ulicy Promiennej w Bełchatowie. Sprawcą przestępstwa okazał się 43-letni piotrkowianin. Pokrzywdzona poinformowała, że kiedy weszła do budynku zastała w nim porozrzucane przedmioty znajdujące się w kuchni, łazience oraz pokoju, który mężczyzna wynajmował.

Wandal między innymi uszkodził sprzęt gospodarstwa domowego oraz częściowo meble, a także potłukł lustro w łazience. Policjanci zatrzymali podejrzewanego. Był pijany. W rozmowie z policjantami przyznał się, że to on dokonał zniszczeń. Tłumaczył, że w ten sposób wyładował swoją złość po sprzeczce z partnerką - mówi nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

Śledczy z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny zdemolowanych pomieszczeń. Pokrzywdzeni wstępnie wartość strat oszacowali na 4 tysiące złotych. Zatrzymany po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

heherury ~heherury (Gość)24.06.2022 10:52

Łobuz kocha najbardziej.

20


andra ~andra (Gość)23.06.2022 21:42

Niech partnerka teraz buli

40


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)23.06.2022 19:35

Piotrkowianin na wczasach w Bełchatowie.

23


danek ~danek (Gość)23.06.2022 20:29

Za samo lustro dostanie 7 lat nieszczęścia

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat