Piotrkowianin zaczyna walkę o ligowe punkty

Piotrkowianin Sobota, 04 września 20210
TORUS Wybrzeże Gdańsk będzie pierwszym rywalem Piotrkowianina w sezonie 2021/2022 PGNiG Superligi. Spotkanie, którego stawką będzie dobre otwarcie rozgrywek, rozpocznie się w sobotę (4 września) o 18:00. Piotrkowianie mają za sobą bardzo solidnie przepracowany okres przygotowawczy, a cała ciężka praca ma zaprocentować w walce o ligowe punkty.
fot.: MKS Piotrkowianin fot.: MKS Piotrkowianin

Decyzją sztabu szkoleniowego Piotrkowianin nie pojechał do Opola na ostatni z serii zaplanowanych sparingów. Bartosz Jurecki chciał dać swoim zawodnikom trochę więcej odpoczynku i czasu na regenerację. Ostatnie dni były niezwykle pracowite dla klubowych fizjoterapeutów, którzy robili wszystko, by postawić na nogi kilku obolałych szczypiornistów. - Przepracowaliśmy osiem tygodni bardzo dobrze. Jestem zadowolony z pracy, sparingów oraz tego, w jaki sposób wprowadzili się do zespołu nowi zawodnicy. Wszyscy nie możemy już doczekać się pierwszego gwizdka sędziów i dopingu naszej piotrkowskiej publiczności. Zapraszamy wszystkich na mecz z Wybrzeżem. Obiecuję, że zrobimy wszystko, aby trzy punkty zostały w Hali Relax - zapowiada kapitan drużyny Piotr Swat (na zdjęciu).

 

Spotkanie poprowadzi duet: Jakub Mroczkowski i Sebastian Patyk, delegatem z ramienia ZPRP będzie Bogdan Lemanowicz, a spotkanie można będzie także obejrzeć za pośrednictwem emocje.tv - oficjalnego partnera PGNiG Superligi.

 

źródło: MKS Piotrkowianin

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat