Piotrcovia dalej od półfinału. Nie wszystko stracone

Strefa FM Sobota, 19 marca 201115
Nie udało się szczypiornistkom Piotrcovii wyeliminować mistrza Polski z Lublina. Podopieczne Roberta Nowakowskiego przegrały dziś przed własną publicznością 22:30 (12:11) i tym samym w ćwierćfinale play-off Superligi PGNiG jest remis 1:1. Trzecie, decydujące spotkanie zostanie rozegrane za tydzień w Lublinie.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodniczek była bardzo dobra. Piotrcovia grała ze świadomością możliwości sprawienia wielkiej niespodzianki i dotrzymywała kroku zdeterminowanym lubliniankom, które grały z przysłowiowym nożem na gardle. Do przerwy nasze zawodniczki prowadziły 12:11. Pierwszą bramkę po przerwie zdobyła Aleksandra Mielczewska, ale lublinianki szybko wyrównały i do 54. minuty wynik meczu był sprawą otwartą. Końcówka należała jednak do mistrzyń Polski, które rzuciły siedem ostatnich bramek i ze stanu 22:23 (55 min) doprowadziły do wyniki 22:30. O porażce Piotrcovii zdecydował brak skuteczności w drugiej połowie oraz słabsza gra w defensywie.
- Szkoda, że nie udało się przed własną publicznością wygrać. Jesteśmy jednak w grze i w trzecim meczu w Lublinie na pewno powalczymy o zwycięstwo - powiedziała po spotkaniu nasza rozgrywająca Inna Krzysztoszek.

Piotrcovia - SPR AZS Pol Lublin 22:30 (12:11)
Piotrcovia: Kowalczyk - Rol 2, Mijas 2, Mielczewska 1, Podrygała, Wypych 4/1, Szafnicka 5, Dąbrowska 1, Gleń 2, Krzysztoszek 5.
Trener: Robert Nowakowski
Kary: 6 min

0

0

Komentarze (15)

jonasz ~jonasz (Gość)22.03.2011 13:41

A ja o innej sprawie jaie miała miejse na ostatnim meczu.
Na wiejscach zarezerwowanych dla VIP siedzieli m.innymi kierowca z Monteksu,kontuzjowane zawodniczki z Lublina, mężowie byłych zawodniczek Piotrcovii grające obecnie w Lublinie.Pan Szczepan główny porządkowy w sposób b.prymitywny nie chciał tam wpuścić byłego Prezesa Piotrcovii p.Mękarskiego.Słyszałem siedząc obok w jaki sposób dawał do zrozumienia kto tu jest najważniejszy.Tak być nie może.Czy od lokalnych działaczy klubu bardziej zasłużeni są ludzie z Lublina!Niech zarząd coś zrobi z porządkowym który wydaje się być nr 1 w Piotrcovii na hali podczas meczów.

00

Miś ~Miś (Gość)22.03.2011 12:12

Egon - w takim razie nie wiem o jakim utworze mowa. Ale na pewno przed meczem jak podejdziesz do Witka K. to odpowie na Twoje pytanie.
Pozdrawiam

00

Egon ~Egon (Gość)22.03.2011 07:24

Bardzo dziękuję za podanie mi tytułu piosenki ale to nie jest ta którą na ostatnim meczu w Piotrkowie tak często grali. Sweet Caroline graja od dawna na każdym meczu, a teraz puścili coś nowego, cała śpiewana była po niemiecku.

00

... ~... (Gość)21.03.2011 20:53

Atmosfera na hali rewelacja!!!Grając w tak okrojonym składzie dziewczyny pokazały, że stać je na walkę - w przyszłym sezonie może być już tylko lepiej. Takie mecze zaprocentują!!!

00

Miś ~Miś (Gość)21.03.2011 13:42

Ten utwór to oficjalny hymn MŚ w piłce ręcznej mężczyzn w Niemczech w 2007 roku "Dj Ötzi - Sweet Caroline" (pod warunkiem, że o to Wam chodzi).
Dziewczyny jeszcze raz wielkie dzięki. Ta porażka na pewno Wam ujmy nie przynosi.

00

Niedzielny kibic ~Niedzielny kibic (Gość)21.03.2011 12:13

Chodzę na mecze piłkarek dosyć często. Potwierdzam takiego widowiska i dopingu nie było na meczu dawno. Skoda że kibice wychodzili przed końcem meczu tak się nie robi. Fajnie też że mamy klub kibica który zawsze jest na meczu. Myślę tylko że to oni powinni nadawać rytm kibicom. Trzeba popracować nad Fajnymi tekstami zagrzewającymi do walki, bęben trochę musi potrenować rytmike. Nie to żebym sie czepiał, ale fajnie jest jak klub kibica dyktuje doping i przeszkadza przeciwnikom. Kibice w tym spotkani przeszkadzali jak mogli przeciwnikom i o to właśnie chodzi. Kibice muszą być kolejnym zawodnikiem na boisku.

00

Dudu ~Dudu (Gość)21.03.2011 09:45

Ten utwór pochodzi z ostatnich rozegranych w Danii w styczniu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej,tam był tak samo często grany na każdym meczu.

00

Miś ~Miś (Gość)20.03.2011 22:49

Świetny mecz. Ostatnie 7 minut zaprzepaściło cały wysiłek. Frekwencja i atmosfera - to było to!!!

00

Aman Amanranga20.03.2011 22:38

Na wyjeździe Piotrcovia wzniosła się na wyżyny a SPR miał słabszy dzień. W sobotę wszystko wróciło do normy. Nie ma się co łudzić. Taka jest prawda. Wynik mówi sam za siebie.

00

hm ~hm (Gość)20.03.2011 22:27

szkoda, ze trener nie wpuscil Kopertowskiej, moze by zaskoczyla , tak jak zrobila to Szafnicka w pierwszym meczu w Lublinie