Piotrcovia: Planowe zwycięstwo

Strefa FM Wtorek, 17 listopada 20090
Niespodzianki nie było, bo być nie mogło. Piotrcovia pokonała beniaminka ekstraklasy SPR Olkusz 24:16.

Tylko w pierwszej połowie można mówić o w miarę wyrównanej walce. Druga odsłona to już coraz wyraźniejsza przewaga piotrkowianek, które dały sobie rzucić tylko 16 bramek. Co prawda same skutecznością na kolana nie powaliły, ale zwycięstwo zostało odniesione w sposób bezdyskusyjny. Najskuteczniejszą piłkarką w zespole gości ponownie okazała się Agata Wypych (6 bramek).

Po 4 gole zdobyły Joanna Waga i Anna Szafnicka. Teraz przed zawodniczkami przerwa w rozgrywkach ligowych. Za tydzień brązowe medalistki poprzedniego sezonu wezmą udział w turnieju w Kielcach, a następne spotkanie w ekstraklasie Piotrcovia rozegra u siebie ze Startem Elbląg.

SPR OLKUSZ - PIOTRCOVIA 16:24 (7:9)
Piotrcovia: Kowalczyk, Skura - Mijas (2), Dominiak, Waga (4), Chudzik (1), Podrygała (1), Lisewska (1), Wypych (6), Szafnicka (4), Strzałkowska (1), Szczecina (1), Dąbrowska (2), Krzysztoszek (1).

źródło: piotrcovia.com