PGE GKS: Remis z Lechem

Poniedziałek, 31 sierpnia 20090
Bełchatów remisuje z Lechem, ale lekki niedosyt pozostał. Bełchatowianie prowadzili bowiem z Kolejorzem 2:0.

Pierwszego gola dla drużyny Rafała Ulatowskiego strzelił Jacek Popek. Kiedy w 50. minucie meczu wynik na 2:0 podwyższył Mateusz Cetnarski to wydawało się, że goście wywiozą komplet punktów.
Ostatnie pół godziny należało jednak do Lecha. Kontaktowego gola strzelił Robert Lewandowski, a wyrównał w 75. minucie Hernan Rengifo.
Do końca już nic się nie zmieniło i spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Czy to wystarczy aby trener Ulatowski uratował posadę? Odpowiedź na to pytanie poznamy w ciągu najbliższych dni.

LECH POZNAŃ - PGE GKS BEŁCHATÓW 2:2 (0:1)
Bramki: Robert Lewandowski 60, Hernan Rengifo 75 - Jacek Popek 33, Mateusz Centarski 50
PGE GKS: Sapela - Tosik, Lacić ż, Pietrasiak, Popek ż (55' Szyndrowski ż) - Małkowski ż, Rachwał ż, Cetnarski, Gol ż, Wróbel - Ujek.
Trener: Ulatowski

źródło: ozpnpiotrkow.pl