Oddaj nakrętki, odbierz drzewko lub nasiona

Region Wtorek, 18 kwietnia 20239
Nakręć się na zieleń i przekaż plastikowe nakrętki, aby otrzymać nasiona roślin miododajnych oraz sadzonki drzew. Trwa akcja, której organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. W ramach serii spotkań władze powiatu wraz z pracownikami wydziału Aktywizacji Społecznej spotykają się z mieszkańcami w różnych miejscach ziemi piotrkowskiej.

Ładuję galerię...

We wtorek (18.04.2023) akcja zawitała do gminy Rozprza. Zainteresowani wymianą odwiedzali stoisko powiatu piotrkowskiego w centrum miasta.

Rozdajemy kwiaty i sadzonki już po raz drugi. Największym zainteresowaniem cieszą się sadzonki drzew, a my proponujemy te owocowe. Mamy więc czereśnie, wiśnie, jabłonie, czy śliwy. Cieszy to, że coraz piękniejsza jest ziemia piotrkowska. Mieszkańcy dbają o swoje ogrody, sady. Chyba każdy kto przebywa w tym zielonym otoczeniu, czuje wiosnę, co dodaje nam energii i pobudza do życia. Mieszkańcy chętnie przynoszą nakrętki, a my przeznaczymy je na cel charytatywny. Wesprzemy Hospicjum dla Dzieci Łupkowa - mówi starosta Piotr Wojtysiak.


Akcja zawita w najbliższych dniach do kolejnych miejsc: w środę nakrętki będzie można wymienić za nasiona i sadzonki w Moszczenicy. w poniedziałek w Piotrkowie na terenie Powiatowego Centrum Przesiadkowego, w przyszłą środę w Sulejowie, a w czwartek w Woli Krzysztoporskiej.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)18.04.2023 14:17

Weź urlop, oddaj nakrętki, odbierz drzewka - to pełna nazwa tejże wspaniałej akcji...
Przepraszam urzędnik też pracuje w takich godzinach jak większość społeczeństwa...

84


Julia. ~Julia. (Gość)19.04.2023 12:08

Niech burmistrz te drzewka posadzi w dziurach na drogach będzie bez roboty nie trzeba będzie kopać Ogólnie wstyd żeby urzędnicy w czasie pracy prezentowali się do zdjęć

61


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.04.2023 20:18

Kiedy pan starosta zacznie realizować obietnice wyborcze ?

61


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.04.2023 17:27

Na co mi nakrętki?

22


Yy ~Yy (Gość)18.04.2023 15:35

Widać kampania wyborcza ruszyła

73


Gość. ~Gość. (Gość)18.04.2023 15:32

To piją tej wody trochę w Rozprzy.Akcja starostwa a cały urząd po sadzonki się ustawił no i pierwszy pan C chyba mało zarabia że po gratisowe drzewko przybiegł ????

33


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat