Advertisement

Nastolatku, zgarnij kasę za wakacje!

ePiotrkowRegion Niedziela, 07 sierpnia 202214571
Piotrkowski punkt informacji europejskiej Europe Direct organizuje konkurs "Wakacje na językach". Aby zdobyć nagrodę, trzeba zrobić zdjęcie, na którym pokażecie, jak wykorzystujecie języki obce podczas wakacyjnych podróży. Równie ważne jest podpisanie go za pomocą uzasadnienia, w którym podzielicie się swoim zdaniem, dlaczego warto się ich uczyć.
fot.: freepik.com fot.: freepik.com

Celem konkursu jest promocja nauki i wykorzystania w praktyce języków obcych oraz popularyzacja wielojęzyczności Unii Europejskiej. Konkurs odbywa się w kontekście Europejskiego Dnia Języków, który obchodzony jest corocznie 26 września.

 

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie w wieku 14-18 lat ze szkół z Piotrkowa Trybunalskiego oraz z powiatów: piotrkowskiego, bełchatowskiego, opoczyńskiego, radomszczańskiego, pajęczańskiego, tomaszowskiego i wieluńskiego.

 

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do organizatora tylko jedną fotografię, którą należy przesłać na adres ed@piotrkow.info.pl jako załącznik do wiadomości i dopełnić ją zdaniem, uzasadniającym korzyści płynące z wielojęzyczności i znajomości języków obcych. Termin mija 20 września 2022 o godz. 24.00, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tydzień później, o czym laureaci dowiedzą się mailowo. Następnie – za ich zgodą – wyniki zamieszczone zostaną na stronie www punktu informacji europejskiej Europe Direct oraz w mediach społecznościowych.

 

Wręczenie nagród nastąpi podczas Europejskiego Dnia Języków w Piotrkowie Trybunalskim. O terminie, miejscu i godzinie laureaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Laureaci pierwszych trzech miejsc mają szansę zgarnąć odpowiednio 200, 150 oraz 100 zł.

 

Szczegóły znajdziecie w regulaminie.


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)07.08.2022 21:18

Co zwyciezcy zrobia z tak bogatymi wygranymi?Pewnie zainwestuja w siebie i kupia sobie ksiazke,jesli starczy kasy.Zenada.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat