Na „Słoneczku” bez zmian

Czwartek, 29 czerwca 202314
„Słoneczko” wciąż zamknięte. Sanepid nie dopuścił piotrkowskiego kąpieliska do użytku po kolejnych laboratoryjnych badaniach wody.
fot.: pakwi fot.: pakwi

Choć lato w pełni, a i temperatury coraz wyższe, to na razie nie możemy korzystać z miejskiego kąpieliska na "Słoneczku". 

 

Zgodnie z najnowszym komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Piotrkowie Trybunalskim woda w kąpielisku przy jeziorze Bugaj nie nadaje się do kąpieli ze względu na utrzymujące się przekroczenie dopuszczalnej liczby Enterokoków.

 
Zakaz kąpieli obowiązywać będzie do czasu uzyskania pozytywnych wyników badania wody.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)30.06.2023 08:07

To jest jedna wielka granda w tym grajdole.Wstyd na cala Polske.Wiekszosc okolicznych miast,miasteczek ma kapleksy basenowe .Ale my mamy bajoro,

90


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat