Advertisement

Moc atrakcji dla najmłodszych na Nocy Muzeów

ePiotrkow Środa, 18 maja 202211331
Już w najbliższą sobotę druga odsłona Piotrkowskiej Nocy Muzeów. W programie przygotowano moc atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i tych nieco starszych odwiedzających. Początek od godz. 15:00.
Fot. Muzuem Fot. Muzuem

 

W najbliższą sobotę (21.05) pracownicy piotrkowskiego Muzeum wspólnie wraz z piotrkowską filią Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Eksploracyjnym oraz Archiwum Państwowym zapraszają na Piotrkowską Noc Muzeów.

W programie przygotowano moc atrakcji zarówno dla najmłodszych odwiedzających jak i tych nieco starszych. Od godziny 15.00 na zwiedzających będą czekały eksperymenty dla dzieci, artystyczne wyczyny, Fabryka Piękna czyli XIX wieczne fryzury, walki rycerskie, spotkanie z katem, XIX wieczne pisanie listu do mamy, oraz wiele innych atrakcji.

 

O godz. 17.00 przewidziano zwiedzanie z przewodnikiem, natomiast od godz. 19.00 w salach Zamku Królewskiego zaplanowano koncert „Jej portret… w 100-lecie praw kobiet” w wykonaniu Joanny Błażej-Łukasik oraz Pawła Łukasik.

 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hen. ~Hen. (Gość)19.05.2022 09:42

Czy znany rycerz Bambaryła będzie ?

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat