Młodzi zapaśnicy też "błyszczą"

Wtorek, 07 lutego 20170
W centrum uwagi są ostatnio reprezentanci AKS Wrestling Team, ale nie zapominamy również o młodszych zapaśnikach Atletycznego Klubu Sportowego, którzy kilka dni temu wywalczyli siedem medali podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Zapaśniczego Kadetów i Młodzików, który odbył się w Pabianicach.
Na zdjęciu medaliści: Karol Socha i Igor Gmitrasiuk.Na zdjęciu medaliści: Karol Socha i Igor Gmitrasiuk.

Wśród młodzików złoty medal wywalczył Kacper Chodakowski (kat. 35 kg), natomiast wśród kadetów na pierwszym miejscu podium stanęli Filip Łysoń (kat. 46 kg), Karol Socha (kat. 63 kg) oraz Bartosz Wolski (kat. 76 kg), srebrne krążki wywalczyli Mateusz Galuś (kat. 54 kg) oraz Igor Gmitrasiuk (kat. 63 kg), a z brązowym medalem wrócił Patryk Grzejszczak (kat. 58 kg).

W klasyfikacji drużynowej AKS Piotrków Trybunalski zajął 3. miejsce, za Olimpijczykiem Radom i PTC Pabianice.