Młodzi karatecy z medalami

Poniedziałek, 22 kwietnia 20242
W miniony weekend (20-21.04.2024) odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym - Sport Arena Łódź 2024. Karatecy na co dzień trenujący w Piotrkowie Trybunalskim pod okiem swojego trenera Rafała Michalaka, zdobyli podczas tej imprezy 3 brązowe medale.

UKS-Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim z kolejnymi sukcesami. Brąz w imprezie rangi mistrzowskiej zdobyli bowiem: Szymon Jezierski, Miłosz Frank oraz Tomasz Kędziora. To nie jedyne pozytywne informacje, bo na czwartej pozycji uplasowała się podczas imprezy Barbara Luciak. Wszyscy zawodnicy startowali w kategorii młodzików.

Pozostali zawodnicy również odnotowali bardzo dobre starty, zdobywając miejsca w pierwszej dziesiątce. Łącznie z Piotrkowa wystartowało 25 karateków. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratuluję bardzo dobrych starów - powiedział trener UKS-Szkoły Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim Rafał Michalak 4 Dan.