Medalowa jesień Maksymiliana Danielaka

Strefa FM Czwartek, 19 listopada 202080733
Za badmintonistą KKS-u Ruch Piotrków Maksymilianem Danielakiem bardzo pracowita i obfitująca w zdobycze medalowe jesień. W pierwszych startach nowego sezonu piotrkowianin zdobył łącznie 6 medali.
fot. KKS Ruch Piotrków

Maksymilian Danielak w październiku brał udział w Otwartym Grand Prix Polski Juniorów Młodszych w Sianowie, w którym zdobył złoty medal w grze deblowej w parze z Dawidem Perkowskim oraz srebrny medal w grze pojedynczej.

 

W listopadzie zagrał z kolei w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w grach pojedynczych w Józefosławiu, gdzie zdobył brązowy medal. Następną imprezą rozegraną kilka dni później były gry podwójne w ramach Pucharu Polski Juniorów Młodszych, w którym nasz zawodnik ponownie sięgnął po brąz.

 

Piotrkowianin najlepiej zaprezentował jednak się w zakończonym niedawno w podwarszawskich Markach XX Mazovia Junior Cup. Tu Maksymilian sięgnął po dwa złote medale – w grze pojedynczej i grze deblowej.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_zks ~gość_zks (Gość)21.11.2020 12:47

Brawo Max

00


gość_aga ~gość_aga (Gość)20.11.2020 16:22

Świetna dyscyplina i fantastyczny sposób spędzania czasu rodziców z dziecmi.????????????

00


gość_gość ~gość_gość (Gość)20.11.2020 16:20

Brawo , BRAWO ????????????????????????Jest moc

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat