Lider deklasuje wicelidera

OSiR Poniedziałek, 13 maja 20248
Jeśli ktoś liczył na zacięty i wyrównany przebieg hitowego meczu 25. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, to…mocno się przeliczył. Lider nie dał wiceliderowi najmniejszych szans.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Prowadzący w tabeli Barwil – Omega rozgromił MJ Meble Na Wymiar aż 8:0, nie pozostawiając rewelacji sezonu żadnych złudzeń. Takiego wyniku mało kto się spodziewał, tym bardziej że dzień wcześniej Barwil męczył się z MR – Dach Moszczenicą, ostatecznie wygrywając tylko 2:1. Klęskę wicelidera wykorzystała Starówka (w weekend  8:0 ze Zbyszko Ogrody i 2:0 z Prym – Galerią Wnętrz) i wskoczyła na drugie miejsce.

Znów w ALPN zdarzył się mecz, którego wynik przejdzie do historii. W sobotę czwarty w tabeli Prym – Galeria Wnętrz grał z ostatnim Trybunałem Piotrków. I wygrał 33:0. To nowy rekord piotrkowskiej ligi amatorskiej. Siedemnaście goli w tym spotkaniu zdobył Marcin Szczepanowski, a dziesięć Łukasz Antoński.

Walka o tytuł króla strzelców jest więc w tym sezonie wyjątkowa…

Mecze ALPN odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego w weekendowe poranki. Organizatorem jest piotrkowski OSiR.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rytu ~Rytu (Gość)16.05.2024 22:35

Tak się tworzy historię królów strzelców zostań nin to naprawdę duży sukces strzelić najsłabszemu jak najwięcej goli będzie puchar za cztery Zeta

00


rys ~rys (Gość)16.05.2024 08:23

a jak tam nasza concordia

10


Jacek Jaworek ~Jacek Jaworek (Gość)15.05.2024 17:33

Widać, że niektórych boli otwór w dolnej partii pleców, że drużyna w swoim sezonie jest w stanie POKAZYWAĆ DOMINACJE nad starymi wyjadaczami <3

10


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)14.05.2024 22:27

Chłopcy do bicia .
Barwilek <3
NAJLEPSI

01


Gonzol ~Gonzol (Gość)13.05.2024 18:59

Cieszę się z porażki Mebli. Grający tam chłopcy uważają się za wielkich piłkarzy i gwiazdują. Poza tym są wyjątkowo niesympatyczni. To już wolę Starówkę bo tam się jednak zmieniło na korzyść. Oby takich jak Meble było jak najmniej.

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat