Advertisement

Kto naprawi zniszczone rondo?

ePiotrkow Czwartek, 18 marca 20211304025
Nasi czytelnicy poinformowali nas o uszkodzeniu znajdującego się u zbiegu ul. Przedborskiej, Zalesickiej i Świerczowskiej ronda Represjonowanych Politycznie Żołnierzy - Górników. Zniszczenie polega na wykruszeniu się paru metrów kwadratowych kostki brukowej i doszło do niego prawdopodobnie podczas remontu ul. Zalesickiej. O przewidywany termin naprawy spytaliśmy miejskich urzędników.

Ładuję galerię...

- Stan ronda Represjonowanych Politycznie Żołnierzy - Górników jest nam znany i miejscy urzędnicy już zaplanowali remont tego miejsca. Naprawa byłaby już dawno wykonana, ale uniemożliwiły to warunki atmosferyczne. Uszkodzona kostka musi być zalana specjalnym rodzajem betonu, który ze względów technologicznych może być wylany tylko wówczas, kiedy temperatura będzie stale się utrzymywać powyżej zera stopni. Także musimy poczekać na moment kiedy w dzień i w noc będzie utrzymywać się dodatnia temperatura i od razu rozpoczniemy prace - zapowiada Krzysztof Rudzki z bura prasowego piotrkowskiego Urzędu Miasta.

Krzysztof Rudzki podkreślił jednocześnie, że miasto nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów naprawy ronda. Zostanie ona przeprowadzona przez wykonawcę ul. Zalesickiej, w ramach środków przeznaczonych przez miasto na zakończony remont ulicy.


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marlenka 123 ~Marlenka 123 (Gość)19.03.2021 00:17

A zaraz po uszkodzeniu ronda czy nawet po odbiorze prac na ul. Zalesickiej to nie było plusowych temperatur ??
Nie róbcie z ludzi idiotów i nie powielajcie propagandy z UM - ktoś nie dopełnił obowiązków i powinien ponieść konsekwencje ...

110


Hmmm ~Hmmm (Gość)23.03.2021 21:48

Nie jest to jedyne rondo w mieście, które się sypie. Np. Rondo Narodowych Sił Zbrojnych (Wolborska x Miast Partnerskich). Tam co chwila kostka fruwa. Inna sprawa, że rondo jest w ogóle źle zaprojektowane, bo auta cisną obwodnicą bez zbytniego hamowania. Wyjeżdżając z Wolborskiej, trzeba mieć oczy w dolnej części pleców, bo o dzwona nietrudno.

20


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)20.03.2021 21:36

"Nasi czytelnicy poinformowali nas o uszkodzeniu znajdującego się u zbiegu ul. Przedborskiej, Zalesickiej i Świerczowskiej ronda Represjonowanych Politycznie Żołnierzy - Górników. Zniszczenie polega na wykruszeniu się paru metrów kwadratowych kostki brukowej i doszło do niego prawdopodobnie podczas remontu ul. Zalesickiej."
Czytelnicy o w/w poinformowali. Pytam się dlaczego tego nie zauważyły osoby z magistratu które odbierały zakończenie naprawy kolejnego odcinka ul. Zalesickiej. No chyba, że na odbiór przyjechali dronami i tego nie zauważyli?
Adres: https://www.epiotrkow.pl/news/Kto-naprawi-zniszczone-rondo,43122

40


Jak to kto?! ~Jak to kto?! (Gość)20.03.2021 17:41

Firma która wygra przetarg. A zapłacimy my wszyscy - podatnicy.

30


Vhhb ~Vhhb (Gość)19.03.2021 21:38

Napewno nie naprawi tego ta firma która robiła ul zalesicka radni nie pomogą aby tak było

40


gość. ~gość. (Gość)19.03.2021 08:35

Zniszczone rondo powinien naprawić projektant i osoba która projekt zatwierdziła. Powinni zorientować się że kostka w wewnętrzny pas ronda nie nadaje się. Wylewa się beton w takie miejsca.

60


ignacy ~ignacy (Gość)18.03.2021 10:25

Rondo zostało zniszczone przez nielegalnie przejeżdżające tamtędy ogromnej wagi "tiry". Stało to się przed remontem ul. Zalesickiej. Wiem to dokładnie, gdyż często korzystam z tej Ulicy.

261


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)19.03.2021 07:18

Cenzor musi się nieźle napocić żeby żeby za wiele krytyki nie przeszło w stronę gospodarza hahaha - kolejny filmik nagrany pozdr

90


das ~das (Gość)19.03.2021 06:49

robiliscie im już test PCR na koronawirusa, bo inaczej nie odróżnicie czy mają kowida bądź grype, bez tego nie da się odróżnić w żaden inny sposób czy mamy jedno bądz drugie, więc może to jedno i to samo

50


Zbigniew ~Zbigniew (Gość)18.03.2021 19:41

Tiry zawracające popsuły rondo, gdyż kostka jest mała a nie duża i za 2, 3 miesiące będzie to samo po poprawieniu ronda chyba że wymienia na kostkę dużą.

100


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat